Akademia TenisPoint to miejsce, w którym każdy może rozwijać swoje umiejętności gry w tenisa. Zarówno początkujący jak i długoletni gracz. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów z pasją. Proponowane treningi opierają się przede wszystkim na wysokiej jakości wykonywanych ćwiczeń. Kładziemy duży nacisk na poprawną technikę, dzięki której zapobiegamy kontuzjom. Każdy trening jest zaplanowany, co daje nam nieustanny rozwój i wykorzystany w pełni czas.

Oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe dla dorosłych, młodzieży, i dla dzieci. 

Oragnizujemy równolegle zajęcia dla rodzica i dziecka w osobnych grupach, co pozwala lepiej ułożyć rodzinny grafik.Szkolimy przyszłych jak i obecnych zawodników. Działamy kompleksowo i zapewniamy pełną opiekę. Współpracujemy z trenerami, którzy mają bogate, a przede wszystkim praktyczne doświadczenie zawodowe we współpracy z zawodowymi tenisistami. Zapewnimy Państwu obsługę na najwyższym tenisowym poziomie.

Nie czekaj ! Zaufaj najlepszym ! Zapisz siebie i swoje dzieci na zajęcia indywidualne bądź grupowe!

 

 

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing