LIGA V  EDYCJA
DIAMENTOWA DIAMENTOWA ZŁOTA SREBRNA
1. Adrian Robert 1. Bakorowski Arkadiusz 1. Berghleh Rami 1. Barlik Piotr
2. Andersohn Piotr 2. Cieślewicz Mikołaj 2. Kałdan Wojciech 2. Giziński Jędrzej
3. Dobrzański Piotr 3. Figas Mateusz 3. Łuczejko Szymon 3. Grela Mariusz
4. Ejsmont Cezary 4. Gawrych Mikołaj 4. Matuszak Jerzy 4. Kotecki Waldemar
5. Fertykowski Zbigniew 5. Kula Krzysztof 5. Misiak Arkadiusz 5. Królikowski Krzysztof
6. Geszke Łukasz 6. Marciniak Sławomir 6. Niekraszewicz Dariusz 6. Marut Radosław
7. Kowalski Łukasz 7. Pawłowski Paweł 7. Owczarski Andrzej 7. Nowicki Arkadiusz
8. Łopuszyński Maciej 8. Skonieczny Michał jr 8. Pietraszewski Przemysław 8. Olszewski Jacek
9. Niekraszewicz Patryk 9. Skowroński Adrian 9. Pultyn Bogdan 9. Perzan Adam
10. Urbański Robert 10. Stajszczak Aron 10. Rozmus Tomasz 10. Podsiadło Jarosław
11. Werstak Mateusz 11. Śliwiński Łukasz 11. Szober Marcin 11. Romanowski Marcin
12. BY 12. BY 12. Urbański Przemysław 12. Szymański Grzegorz
 13.    13.  13 .  Kotewicz  Jaroslaw 13. Włodarczak Witold
LIGA  V EDYCJA
CZERWONA ŻÓŁTA NIEBIESKA ZIELONA CZARNA
1. Biały Paweł 1. Spryszynski Artur 1. Barlik Michał 1. Barlik Zbigniew 1. Bekier Mateusz
2. Chorobiński Piotr 2. Berdysiak Adam 2. Dunajewski Marcin 2. Butowt Jarosław 2. Mazurek Paweł
3. Gapiński Jacek 3. Figler Krzysztof 3. Koc Remigiusz 3. Jóźwiak Bartosz 3. Stypczyński Andrzej
4. Kowalczuk Artur 4. Kulig Jan 4. Kosicki Piotr 4. Kamiński Piotr 4. Sujkowski Sławomir
5. Kuminek Jacek 5. Langiewicz Grzegorz 5. Lewandowski Jędrzej 5. Pawlak Patryk 5. Swing Adam
6. Mędlewski Sebastian 6. Maciejewski Sławomir 6. Namysłowski Arkadiusz 6. Przyborska Beata 6. Szczukowski Piotr
7. Molenda Adam 7. Nartowicz Łukasz 7. Nyc Adam 7. Russ Szymon 7. Tabaka Piotr
8. Nartowicz Olgierd 8. Sobiechowski Ryszard 8. Skonieczny Michał 8. Semrau Edward 8. Tymosiak Marek
9. Nowacki   Bartosz 9. Stachewicz Marcin 9. Szymańska Kamila 9. Specjał Andrzej 9. Zalcman Piotr
10. Obłój Marek 10. Strączyński Łukasz 10. Wachowiak Rafał 10. Tafelski Marcin 10. Skibinski Mariusz
11.

 Andrearczyk  Jerzy

11. Szafrański Marek 11. Wojciechowski Maciej 11. Wrzyszczyński Wojciech 11. Chodakowska Malgorzata
12. Zimny Dariusz 12. Waśkowski Damian 12 Wolnik Krzysztof 12 Zalcman Nikodem 12. BY
13.  Majewski Artur  13. 13  Drzewiecki Andrzej 13.  Parszuta  Robert  13.  

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing