Liga DIAMENTOWA 1

LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. Punkty
1. Adrian Robert  diamentowatennis.png  6:0 6:0  2:6 0:6  5:7 2:6  6:2 1:6 10:8    6:0 6:3    3:6 4:6  1:6 4:6  1:6 2:6      8
2. Andersohn Piotr  0:6 0:6  diamentowatennis.png  6:7 3:6  6:2 7:5  6:1 6:2    6:4 6:2  0:6 0:6  4:6 4:6  7:6 2:6 10:8  1:6 3:6      14
3. Dobrzański Piotr  6:2 6:0  7:6 6:3  diamentowatennis.png  6:3 7:6  6:3 6:0  6:3 1:6 8:10    6:1 2:6 3:10  3:6 1:6  6:0 6:4  0:6 1:6      17
4. Ejsmont Cezary  7:5 6:2  2:6 5:7  3:6 6:7  diamentowatennis.png  6:3 6:2  6:4 3:6 10:3  6:4 6:2    4:6 4:6  6:0 7:6  2:6 3:6      14
5. Fertykowski Zbigniew  2:6 6:1 8:10  1:6 2:6  3:6 0:6  3:6 2:6  diamentowatennis.png  6:4 1:6 10:4      2:6 1:6  4:6 6:3 3:6  0:6 0:6      4
6. Geszke Łukasz      3:6 6:1 10:8  4:6 6:3 3:10  4:6 6:1 4:10  diamentowatennis.png    1:6 0:6  0:6 1:6  6:3 2:6 12:14        5
7. Kowalski Łukasz  0:6 3:6  4:6 2:6    4:6 2:6      diamentowatennis.png      6:4 2:6 4:10  4:6 4:6      1
8. Łopuszyński Maciej    6:0 6:0  1:6 6:2 10:3      6:1 6:0    diamentowatennis.png  6:4 7:6    4:6 6:3 6:7      12
9. Niekraszewicz Patryk  6:3 6:4  6:4 6:4  6:3 6:1  6:4 6:4  6:2 6:1  6:0 6:1    4:6 6:7  diamentowatennis.png    4:6 6:3 6:10      19
10. Urbański Robert  6:1 6:4  6:7 6:2 8:10  0:6 4:6  0:6 6:7  6:4 3:6 6:3  3:6 6:2 14:12  4:6 6:2 10:4      diamentowatennis.png        10
11. Werstak Mateusz  6:1 6:2  6:1 6:3  6:0 6:1  6:2 6:3  6:0 6:0    6:4 6:4  6:4 3:6 7:6  6:4 3:6 10:6    diamentowatennis.png      22
12.                          diamentowatennis.png    
13.                           diamentowatennis.png  
 
Liga DIAMENTOWA 2
 
LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. Punkty
1. Bakorowski Arkadiusz  ditennis.png  ×  ×  ×  ×  ×  ×  ×  ×  ×  ×      
2. Cieślewicz Mikołaj  ×  ditennis.png  6:0 6:0  6:2 6:2  ×  2:6 2:6  6:0 6:0  6:1 3:6 1:6  6:2 4:6 6:4  6:0 6:0        14
3. Figas Mateusz  ×  0:6 0:6  ditennis.png  0:6 0:6  ×  5:7 6:0 10:8  0:6 0:6  0:6 0:6  0:6 0:6  0:6 0:6  6:2 3:6 8:10      3
4. Gawrych Mikołaj  ×  2:6 2:6  6:0 6:0  ditennis.png  ×  6:3 6:2  1:6 6:1 7:10  0:6 3:6  4:6 4:6  1:6 4:6  6:7 3:6      7
5. Kula Krzysztof  ×  ×  ×  ×  ditennis.png  ×  3:0 krecz  ×  ×  ×  ×      
6. Marciniak Sławomir  ×  6:2 6:2  7:5 0:6 8:10  3:6 2:6  ×  ditennis.png  6:2 6:3  0:6 2:6  6:1 6:4    3:6 3:6      10
7. Pawłowski Paweł  ×  0:6 0:6  6:0 6:0  6:1 1:6 10:7  0:3 krecz kula  2:6 3:6  ditennis.png    2:6 6:7  1:6 2:6  2:6 3:6      8
8. Skonieczny Michał jr  ×  1:6 6:3 6:1  6:0 6:0  6:0 €:3  ×  6:0 6:2    ditennis.png  6:0 6:0  4:6 2:6        14
9. Skowroński Adrian  ×  2:6 6:4 4:6  6:0 6:0  6:4 6:4  ×  1:6 4:6  6:2 7:6  0:6 06  ditennis.png    4:6 6:7      10
10. Stajszczak Aron  ×  0:6 0:6  6:0 6:0  6:1 6:4  ×    6:1 6:2  6:4 6:2    ditennis.png        12
11. Śliwiński Łukasz  ×    2:6 6:3 10:8  7:6 6:3  ×  6:3 6:3  6:2 6:3    6:4 7:6    ditennis.png      14
12.                          ditennis.png    
13.                           ditennis.png  

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing