LIGA     VI  EDYCJA

BRYLANTOWA

DIAMENTOWA

ZŁOTA

SREBRNA

1.

Andersohn Piotr

1.

Adrian Robert

1.

Bakorowski Arkadiusz

1.

Andrearczyk Jerzy

2.

Cieślewicz Mikołaj

2.

Berghleh Rami

2.

Grela Mariusz

2.

Giziński Jędrzej

3.

Dobrzański Piotr

3.

Dorosiński Bartłomiej

3.

Kałdan Wojciech

3.

Kowalczuk Artur

4.

Ejsmont Cezary

4.

Fertykowski Zbigniew

4.

Kotecki Waldemar

4.

Królikowski Krzysztof

5.

Łopuszyński Maciej

5.

Gawrych Mikołaj

5.

Łuczejko Szymon

5.

Kuminek Jacek

6.

Marciniak Sławomir

6.

Geszke Łukasz

6.

Marut Marcelina

6.

Mędlewski Sebastian

7.

Niekraszewicz Patryk

7.

Kotewicz Jarosław

7.

Marut Radosław

7.

Nartowicz Olgierd

8.

Skonieczny Michał jr

8.

Kowalski Łukasz

8.

Matuszak Jerzy

8.

Nowicki Arkadiusz

9.

Skowroński Adrian

9.

Niekraszewicz Dariusz

9.

Misiak Arkadiusz

9.

Owczarski Andrzej

10.

Stajszczak Aron

10.

Pawłowski Paweł

10.

Szober Marcin

10.

Perzan Adam

11.

Śliwiński Łukasz

11.

Pietraszewski Przemysław

11.

Szymański Grzegorz

11.

Pultyn Bogdan

12.

Werstak Mateusz

12.

Rozmus Tomasz

12.

Urbański Przemysław

12.

Rogowski Radosław

   

13.

Urbański Robert

13.

Włodarczak Witold

13.

Romanowski Marcin

        14 Śladowski Bogumil    

 

 

LIGA     VI  EDYCJA

CZERWONA

ŻÓŁTA

NIEBIESKA

ZIELONA

CZARNA

1.

Barlik Piotr

1.

Biały Paweł

1.

Barlik Michał

1.

Bekier Mateusz

1.

Butowt Jarosław

2.

Berdysiak Adam

2.

Dunajewski Marcin

2.

Barlik Zbigniew

2.

Chodakowska Małgorzata

2.

Gembarzewski Olaf

3.

Chorobiński Piotr

3.

Figler Krzysztof

3.

Drzewiecki Andrzej

3.

Jóźwiak Bartosz

3.

Juraszek Tomasz

4.

Kulig Jan

4.

Mrozik Tomasz

4.

Gutowski Maciej

4.

Szczepaniak Robert

4.

Lewandowski Grzegorz

5.

Langiewicz Grzegorz

5.

Kosicki Piotr

5.

Baczkowski Marcin

5.

Koc Remigiusz

5.

Mazurek Paweł

6.

Majewski Artur

6.

Lewandowski Jędrzej

6.

Nartowicz Łukasz

6.

Przyborska Beata

6.

Pawlak Patryk

7.

Molenda Adam

7.

Namysłowski Arkadiusz

7.

Parszuta Robert

7.

Semrau Edward

7.

Skalski Piotr

8.

Nowacki  Bartosz

8.

Nyc Adam

8.

Russ Szymon

8.

Specjał Andrzej

8.

Sobiechowska Amelia

9.

Obłój Marek

9.

Spryszyński Artur

9.

Skonieczny Michał

9.

Sujkowski Sławomir

9.

Stypczyński Andrzej

10.

Olszewski Jacek

10.

Stachewicz Marcin

10.

Tafelski Marcin

10.

Wojciechowski Maciej

10.

Swing Adam

11.

Podsiasło Jarosław

11.

Strączyński Łukasz

11.

Wachowiak Rafał

11.

Wrzyszczyński Wojciech

11.

Szczukowski Piotr

12.

Sobiechowski Ryszard

12.

Szafrański Marek

12.

Waśkowski Damian

12

Zalcman Piotr

12.

Tabaka Piotr

13.

Śliwiński Bogdan

13.

Zimny Dariusz

13.

Wolnik Krzysztof

 13  Czerwinski  Wlodzimierz

13.

Szczepaniak Robert

 14.  Zwiewka Arkadiusz  14.  Karczewski Artur
14. Monika Izbaner

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing