LIGA  VII EDYCJA
BRYLANTOWA DIAMENTOWA ZŁOTA SREBRNA
1. Andersohn Piotr 1. Bakorowski Arkadiusz 1. Grela Mariusz 1. Andrearczyk Jerzy
2. Dobrzański Piotr 2. Berghleh Rami 2. Łuczejko Szymon 2. Barlik Piotr
3. Dorosiński Bartosz 3. Breś Jacek 3. Ługowski Piotr 3. Chorobiński Piotr
4. Ejsmont Cezary 4. Fertykowski Zbigniew 4. Marut Radosław 4. Giziński Jędrzej
5. Gawrych Mikołaj 5. Kałdan Wojciech 5. Matuszak Jerzy 5. Kowalczuk Artur
6. Marciniak Sławomir 6. Kotecki Waldemar 6. Mędlewski Sebastian 6. Królikowski Krzysztof
7. Niekraszewicz Dariusz 7. Kotewicz Jarosław 7. Nartowicz Olgierd 7. Kulig Jan
8. Niekraszewicz Patryk 8. Kowalski Łukasz 8. Nowicki Arkadiusz 8. Perzan Adam
9. Andersohn Paweł 9. Misiak Arkadiusz 9. Owczarski Andrzej 9. Rogowski Radosław
10. Skonieczny Michał 10. Pietraszewski Przemysław 10. Pultyn Bogdan 10. Śladowski Bogumił
11. Śliwiński Łukasz 11. Rozmus Tomasz 11. Romanowski Marcin 11. Śliwiński Bogdan
12. Urbański Robert 12. Skowroński Adrian 12. Szymański Grzegorz 12. Zwiewka Arkadiusz
13. Werstak Mateusz 13. Urbański Przemysław 13. Włodarczak Witold 13. Karnowski Grzegorz
14. Słojewski Marek 14. BY 14. BY 14. Jurek Arkadiusz


LIGA  VI EDYCJA
CZERWONA ŻÓŁTA NIEBIESKA ZIELONA CZARNA
1. Biały Paweł 1. Bączkowski Marcin 1. Barlik Zbigniew 1. Baranowski Rafał 1. Sujkowski Sławomir
2. Dunajewski marcin 2. Karczewski Artur 2. Czerwiński Włodzimierz 2. Bekier Mateusz 2. Chodakowska Małgorzata
3. Figler Krzysztof 3. Kościcki Piotr 3. Drzewiecki Andrzej 3. Butowt Jarosław 3. Szczukowski Piotr
4. Grzemski Marek 4. Krüger Michał 4. Izbaner Monika 4. Gutowski Maciej 4. Skalski Piotr
5. Langiewicz Grzegorz 5. Namysłowski Arkadiusz 5. Koc Remigiusz 5. Jóźwiak Bartosz 5. Tabaka Piotr
6. Majewski Artur 6. Nartowicz Łukasz 6. Nowicki Kamil 6. Juraszek Tomasz 6. Stypczyński Andrzej
7. Molenda Adam 7. Parszuta Robert 7. Skonieczny Michał 7. Mazurek Paweł 7. Swing Adam
8. Mrozik Tomasz 8. Rus Szymon 8. Starzyński Arkadiusz 8. Specjał Andrzej 8. Lewandowski Grzegorz
9. Podsiadło Jarosław 9. Sobiechowska Amelia 9. Szczepaniak Robert 9. Wojciechowski Maciej 9. Kamiński Mariusz
10. Spryszyński Artur 10. Stachewicz Marcin 10. Wachowiak Rafał 10. Zalcman Piotr 10. Łaskawiec Sebastian
11. Strączyński Łukasz 11. Waśkowski Damian 11. Wilk Maciej 11. Gawrych Tomasz 11. Semrau Edward
12. Szfrański Marek 12. Wolnik Krzysztof 12. Wrzyszczyński Wojciech 12 Wasilewski Juliusz 12. BY
13. Kuminek Jacek 13. Zimny Dariusz 13. BY 13. BY 13. BY
14. Opieczonek Jaroslaw 14. BY 14. BY 14. BY 14. BY

 

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing