X EDYCJA
Ostatnia aktualizacja 10.04.2017 EDYCJA ZAKOŃCZONA
LIGA BRYLANTOWA LIGA DIAMENTOWA
Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów
1 Ejsmont Cezary 31 1 Pietraszewski Przemysław 29
2 Dobrzański Piotr 29 2 Owczarski Andrzej 24
3 Gawrych Mikołaj 23 3 Łuczejko Szymon 21
4 Misiak Arkadiusz 17 4 Śladowski Bogumił 21
5 Skowroński Adrian 16 5 Karnowski Grzegorz 19
6 Andersohn Piotr 13 6 Pultyn Bogdan 18
7 Mędlewski Sebastian 10 7 Jurek Arkadiusz 16
8 Nartowicz Olgierd 8 8 Iżycki Maciej 13
9 Urbanski Przemyslaw 8 9 Perzan Adam 12
10 Andersohn Pawel 7 10 Szafrański Marek 9
11 Śliwiński Łukasz 6 11 Romanowski Marcin 5
12 Marciniak Sławomir 6 12 Włodarczak Witold 2
13 Kowalski Łukasz 4 13 Karczewski Marcin 0
14 Fertykowski Zbigniew 2 14 BY
15 Niekraszewicz Dariusz 1 15 BY
LIGA ZŁOTA LIGA SREBRNA
Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów
1 Kałdan Wojciech 24 1 Krug Rafał 28
2 Frątczak Marek 23 2 Obłój Marek 22
3 Matuszak Jerzy 19 3 Kuminek Jacek 19
4 Kubacki Krzysztof 18 4 Gizinski Jedrzej 18
5 Berghleh Rami 16 5 Barlik Piotr 18
6 Majewski Artur 13 6 Spryszynski Artur 18
7 Kulig Jan 13 7 Guczalski Slawomir 18
8 Mrozik Tomasz 13 8 Bączkowski Marcin 13
9 Opieczonek Jarosław 12 9 Molenda Adam 10
10 Zwiewka Arkadiusz 12 10 Waśkowski Damian 8
11 Śliwiński Bogdan 11 11 Koc Remigiusz 5
12 Chorobiński Piotr 9 12 Szczepaniak Robert 3
13 Szymański Grzegorz 0 13 Frątczak Jerzy 0
14 BY 14 BY
15 BY 15 BY
LIGA CZERWONA LIGA ŻÓŁTA
Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów
1 Andrearczyk Jerzy 25 1 Strączyński Łukasz 31
2 Kamiński Mariusz 23 2 Adamowski Ireneusz 30
3 Zimny Dariusz 23 3 Andrearczyk Grzegorz 26
4 Russ Szymon 23 4 Wolnik Arkadiusz 21
5 Langiewicz Grzegorz 21 5 Wilk Krzysztof 19
6 Aniukiewicz Krzysztof 11 6 Wojciechowski Maciej 18
7 Nartowicz Łukasz 10 7 Gutowski Andrzej 17
8 Podsiadło Jarosław 9 8 Namysłowski Arkadiusz 16
9 Rogowski Radosław 7 9 Nowicki Maciej 15
10 Pior Łukasz 3 10 Starzyński Kamil 14
11 Dunajewski Marcin 3 11 Drzewiecki Władysław 12
12 Mularski Mateusz 2 12 Parzęcki Maciej 11
13 Czerwiński Włodzimierz 1 13 Witkowski Piotr 9
14 Stachewicz Marcin 0 14 Wachowiak Rafał 3
15 BY 15 Zgubieński Krzysztof 0
LIGA NIEBIESKA LIGA ZIELONA
Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów
1 Gawrych Tomasz 37 1 Mazurek Paweł 20
2 Cyganek Sławomir 36 2 Pietryszek Łukasz 15
3 Cieniuch Jacek 30 3 Matuszewski Janusz 6
4 Skonieczny Michał 28 4 Chodakowska Małgorzata 3
5 Małecki Janusz 26 5 Butowt Jarosław 3
6 Kaczmarek Paweł 25 6 Tymosiak Marek 2
7 Baranowski Rafał 19 7 Skalski Andrzej 1
8 Pstrąg Mariusz 15 8 Tabaka Piotr 1
9 Juraszek Tomasz 14 9 Soroko Piotr 0
10 Kamiński Adam 13 10 Stypczyński Monika 0
11 Sujkowski Sławomir 12 11 Szczukowski Piotr 0
12 Zalcman Piotr 11 12 BY
13 Semrau Edward 9
14 Pierzyński Jarosław 4
15 Barlik Zbigniew 0

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing