Liga ŻÓŁTA

LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13 14. 15. Punkty
1.  Adamowski Ireneusz tenna  6:2      3:6     10:7  6:3    6:1      6:3    6:3  1:6       6:3      8:10  6:2    6:0  7:5       6:1  6:0    6:0  6:1    6:4    6:2       6:4  7:6       6:3  6:0    6:0 30
2.  Andrearczyk Grzegorz  2:6      6:3     7:10 tenna        6:2    6:4  6:0    6:0  7:5 7:5  7:6       6:4  6:0    6:0  6:3     3:6    3:10  6:1       6:2  7:5       6:3    6:0    6:0  26
3.  Drzewiecki Andrzej  3:6    1:6   tenna    2:6    2:6    3:6       2:6  7:5    6:2  6:3       0:6      8:10 6:0    6:0       

 6:4    0:6    10:5

 6:0    6:0  12
4.  Gutowski Maciej       tenna      6:0    6:0  6:1       6:2  4:6       2:6  6:0    6:0    7:5  6:4  3:6    2:6  6:4  5:7 12:10  6:0    6:0  17
5.  Nowicki Kamil      6:2    6:2   tenna    6:0    6:0      6:0    6:0      6:2    6:2    6:0    6:0  15
6.  Namyslowski Arkadiusz  3:6    3:6  2:6    4:6       tenna  6:0    6:0  6:3    0:6  10:8  3:6       0:6  6:0    6:0  3:6    6:3    9:11  6:1       6:0    3:6    7:6  6:0    6:0  16
7.  Parzecki Wladyslaw  6:1      3:6     10:8  0:6    0:6  6:3      6:2  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6 tenna  0:6    0:6  0:6    0:6  6:0    6:0  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  6:0    6:0  11
8.  Starzynski Arkadiusz  2:6    0:6  5:7  5:7  5:7    2:6  1:6      2:6    3:6  6:0  8:10  6:0    6:0 tenna  3:6       4:6  6:0    6:0  7:6       2:6      4:10  6:2    6:1  4:6       3:6  2:6    6:7  6:0    6:0  14
9.  Straczynski Lukasz  5:7      1:6  6:7      4:6  3:6    6:0   10:8  6:4      6:2    6:3      6:0  6:0    6:0  6:3       6:4 tenna  6:0    6:0  6:4       3:6      10:5  6:2    6:05*  6:3       6:1  7:6       6:4  6:3       6:0  31
10.  Wachowiak Rafal  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6 tenna  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  3:6       5:7  6:0       6:0  3
11.  Wilk Maciej  1:6    4:6  3:6      6:3     10:3        6:3    3:6    11:9  6:0    6:0  6:7    6:2   10:4  4:6     6:3    5:10  6:0    6:0 tenna  6:2    6:1      6:0    6:0  19
12.  Witkowski Piotr    1:6      2:6    5:7  4:6    1:6     0:6  6:0    6:0  2:6    1:6  2:6    0:6  6:0    6:0  2:6    1:6 tenna  2:6    1:6  0:6       2:6  6:0    6:0  9
13.  Wojciechowski Maciej   2:6       4:6  5:7      3:6    6:3    6:2  2:6    2:6    6:0    6:0  6:4       6:3  3:6       1:6  6:0    6:0    6:2    6:1 tenna    6:0    6:0  18
14.  Wolnik Krzysztof  6:7       3:6    4:6    6:0    5:10  4:6  7:5  10:12  6:0  6:0  6:3    6:7  6:0    6:0  6:2   7:6  6:7       4:6  6:3       7:5    6:0       6:2   tenna  6:0    6:0  21
15.  Zgubienski Krzysztof  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  3:6       0:6  0:6       0:6  0:6    0:6  0:6    0:6

 0:6    0:6

 

 0:6    0:6 tenna  
 

 

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing