Liga CZERWONA

LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13 14. 15. Punkty
1.  Andrearczyk Jerzy tenna  6:4      7:6      6:4    6:4  6:0       6:0    6:0    6:4  6:1      6:1  6:7         6:1      10:2  6:7 6:1 11:9  6:2       7:5  x  6:3    6:2    25
2.  Aniukiewicz Krzysztof  4:6      6:7 tenna    6:4    6:2  6:2       4:6      11:9  6:4       6:3        4:6       7:5    13:11

 7:6    4:4

   x      11
3.  Czerwinski Wlodzimierz     tenna        3:6    4:6    6:2          4:6     9:11  5:7     3:6    3:6       0:6  x      1
4.  Dunajewski Marcin    4:6    2:6   tenna        6:0      6:3  2:6      5:7  5:7     2:6  0:6     3:6  6:7       2:6  x  3:6    6:7    3
5.  Kaminski Mariusz  4:6    4:6  2:6      6:4     9:11     tenna  6:2    6:4  6:4    6:4  6:1 6:2  6:2       6:2  7:6       6:2  6:1     6:4  5:7    7:5    8:10  x  7:5       6:2    23
6.  Mularski Mateusz  0:6      0:6  4:6      3:6      2:6  4:6 tenna  2:6    7:5  7:10  5:7    3:6    0:6       0:6    0:6       6:2      7:10  x  0:6       4:6    2
7.  Nartowicz Lukasz      6:3    6:4    4:6    4:6  6:2    5:7  10:7 tenna  6:2       6:3  7:5      3:6    5:10  3:6       5:7    2:6    4:6  x  2:6       6:2       8:10    10
8.  Pior Lukasz   0:6    4:6      0:6      3:6  1:6    2:6  7:5    6:3  2:6       3:6 tenna    3:6     0:6    0:6    3:6  x  4:6    1:6    3
9.  Podsiadlo Jaroslaw  1:6    1:6    2:6       6:4      11:9  6:2    7:5  2:6       2:6    5:7    6:3    10:5   tenna  6:3     6:7    10:4    4:6   3:6  x  4:6       2:3     krecz p    9
10.  Langiewicz Grzegorz  7:6      1:6     2:10  6:4      5:7   11:13  7:5    6:3 7:5    6:2   6:7       2:6

 6:0       6:0

 6:3       7:5  6:3    6:0  3:6    7:6    4:10 tenna  2:6       6:3    12:10  6:7       2:6  x  6:3       3:6     10:12    21
11.  Rogowski Radoslaw  7:6 1:6 9:11  6:7    4:4    6:0    6:3  1:6    4:6          6:2       3:6    10:12 tenna 7:5     3:6  10:8   x  0:6    0:6    7
12.  Russ Szymon  2:6      5:7    6:3      6:0  7:6       6:2  7:5    5:7    10:8  6:0       2:6      10:7  6:2    6:1  6:0    6:3  6:4    6:3  7:6       6:2  5:7     6:3    8:10 tenna  x  3:6    2:6    23
13.  Stachewicz Marcin  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x tenna  x  x  x
14.  Zimny Dariusz  3:6    2:6      6:3    7:6  5:7      2:6  6:0    6:4  6:2       2:6      10:8  6:4    6:1  6:4   3:2Krecz P  3:6       6:3    12:10  6:0     6:0  6:3    6:2  x tenna    23
15.                               tenna  
 

 

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing