Liga CZERWONA

LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13 14. 15. Punkty
1.  ANDREARCZYK GRZEGORZ tenna      6:4    2:6    11:9    6:1   6:1  0:6      6:4     7:10    6:0    6:0  6:4      6:4  7:5    6:1  6:0   6:0  6:4      6:2  7:5   6:3    31
2.  ADAMOWSKI IRENEUSZ   tenna  6:0    6:0  6:2      6:4    6:2      7:5  5:7    6:4    10:6  3:6   7:5   10 :8  6:0      6:0  3:6    6:3    10:7  6:4   6:2  6:3      6:4  6:1  6:4  6:1      6:1  1:6       1:6  42
3.  BERDYSIAK ADAM    0:6    0:6 tenna  7:5    3:6    5:10  3:6      0:6  7:6    6:3  2:6    2:6    6:0    6:0  4:6    7:5    7:10    6:0   6:0    2:6      6:3     6:10    19
4.  DURMOWICZ MACIEJ

 4:6    6:2    9:11

 2:6      4:6  5:7    6:3    10:5 tenna  1:6      7:6     10:3  2:6      6:4     9:11  4:6    2:6  1:6      4:6  6:0    6:0  7:6      3:6     10:6  4:6   6:3   6:10  6:0   6:0  6:0   7:5  7:6    6:3    32
5.  NARTOWICZ LUKASZ       6:0      6:3  6:1      6:7     3:10 tenna 6:1      6:3   1:6      0:6    6:3      6:3  3:6      3:6  6:3   2:6   8:10  6:0   6:0        21
6.  PIOR LUKASZ  1:6  1:6  2:6      5:7  6:7    3:6  6:2      4:6     11:9  1:6      3:6 tenna  4:6    3:6  1:6      4:6  6:0      6:0  4:6   7:5  7:10  1:6   0:6  6:0   6:0  6:3      6:4  0:6      1:6    24
7.  PODSIADLO JAROSLAW  6:0      4:6     10:7  7:5      4:6    6:10   6:2      6:2  6:4    6:2  6:1      6:0  6:4    6:3 tenna  6:1    6:2  6:0    6:0  5:7      6:4     6:10  4:6    3:6  6:0   6:0  6:0      6:7     10:2  6:3      2:6     10:8    40
8.  ROGOWSKI RADOSLAW    6:3   5:7   8:10    6:1       6:4    6:1      6:4  1:6    2::6 tenna  6:0    6:0  6:4   4:6   10:3  6:4      2:6     10:7  6:0   6:0  6:2   6:2  4:6      6:4     10:3    30
9.  RAATZ KRZYSZTOF  0:6    0:6  0:6      0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  3:6      3:6  0:6      0:6  0:6    0:6  0:6    0:6 tenna  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  1:6    6:7    4
10.  STRACZYNSKI LUKASZ  4:6      4:6  6:3      3:6     7:10  6:4    5:7    10:7  6:7      6:3     6:10  6:3      6:3  6:4   5:7   10:7  7:5      4:6     10:6  4:6   6:4   3:10  6:0    6:0 tenna  6:4      4:6     10:6  6:0   6:0    6:4    6:2    33
11.  SZCZEPANIAK ROBERT  5:7    1:6  4:6   2:6    6:4   3:5   10:6  3:6   6:2   10:8  6:1   6:0  6:4    6:3  4:6      6:2     7:10  6:0    6:0  4:6      6:4     6:10 tenna  6:0   6:0  7:5   6:3  6:1    6:3    35
12.  WILK MACIEJ   0:6   0:6  3:6      4:6  0;6   0:6  0:6   0:6  0:6   0:6  0:6   0:6  0:6   0:6  0:6   0:6  6:0    6:0  0:6   0:6  0:6   0:6 tenna  0:6   0:6  0:6   0:6    4
13.  WOJCIECHOWSKI MACIEJ  4:6      2:6  1:6  4:6    0:6   5:7    3:6      4:6  0:6      7:6     2:10  2:6   2:6  6:0    6:0    5:7   3:6  6:0   6:0 tenna  6:4   2:6   5:10    16
14.  WOLNIK KRZYSZTOF  5:7   3:6  1:6      1:6  6:2      3:6     10:6  6:7    3:6    6:0      6:1  3:6      6:2     8:10  6:4      4:6     3:10  6:1      7:6  4:6    2:6  1:6    3:6  6:0   6:0  4:6   6:2   10:5 tenna    26
15. BY    6:1      6:1                         tenna  4
 

 

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing