Liga DIAMENTOWA

LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13 14. 15. Punkty
1.  FRATCZAK MAREK tenna  5:7      4:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  x  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  3:6      1:6  6:0    6:0  0:6    0:6  0:6    0:6  5
2.  FERTYKOWSKI ZBIGNIEW  7:5      6:4 tenna  6:3      6:2    6:2      6:4  x  6:0   6:2      6:4   6:4  6:3   3:6   8:10  4:6   3:6  6:0    6:0  6:1      6:1  6:0    6:3  34
3.  KALDAN WOJCIECH

 6:0    6:0

 3:6      2:6 tenna  6:4  6:3  6:3    6:7    2:10  x  7:6           7:5  6:2    6:2  6:4    1:6    6:10  6:4   4:6   10:4  2:6     6:3    10:12  4:6      2:6  6:0    6:0  6:2       6:3  6:3  2:6  5:10  35
4.  KARNOWSKI GRZEGORZ  6:0    6:0    4:6  3:6 tenna    x  3:6           3:6  6:2      6:4  6:2      6:3  3:6    3:6  6:2    3:6    10:8  0:6      2:6  6:0    6:0  6:2      6:2    25
5.  KUBACKI KRZYSZTOF  6:0    6:0  2:6      4:6  3:6    7:6    10:2   tenna  x  6:4   4:6   10:7      2:6    2:6  4:6    0:6    6:0    6:0  1:6   2:6  4:6    6:0  10:6  19
6.  BY  x  x  x  x  x tenna  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x
7.  JUREK ARKADIUSZ  6:0    6:0  0:6   2:6  6:7      5:7  6:3      6:3  4:6   6:4   7:10  x tenna  6:4    6:1  6:7    6:3    10:7  6:0      7:5  6:7   1:6  2:6    0:6  3:3 krecz J  3:6     6:0    12:10  2:6   6:4   9:11  33
8.  PERZAN ADAM   6:0    6:0    2:6    2:6  2:6    4:6    x  4:6           1:6 tenna  3:6    6:7  1:6    4:6    4:6    1:6  6:0    6:0  3:6    4:6  2:6    2:6  14
9.  PULTYN BOGDAN  6:0    6:0    4:6    6:1    10:6  2:6    3:6    x  7:6           3:6          7:10  6:3    7:6 tenna  0:6    6:0    7:10    4:6 2:6  6:0    6:0  6:0     6:1    23
10.  MATUSZAK JERZY  6:0    6:0  4:6   4:6  4:6   6:4   4:10  6:3    6:3  6:2    6:2  x  0:6           5:7  6:1    6:4  6:0    0:6    10:7 tenna  1:6    3:6  0:6    2:6  6:0    6:0  6:7     0:3 krecz M  3:6   5:7  29
11.  KOWALSKI LUKASZ  6:0    6:0  3:6   6:3   10:8  6:2     3:6    12:10  2:6    6:3    8:10  6:4    6:0  x  7:6   6:1      6:1    6:3 tenna  6:3    1:6    7:10  6:0    6:0    6:3    6:3  32
12.  MARCINIAK SLAWOMIR  6:3    6:1  6:4   6:3  6:4     6:2  6:0    6:2    x  6:2    6:0  6:4    6:1  6:4    6:2  6:0    6:2  3:6    6:1    10:7 tenna  6:0    6:0  6:2     6:2  6:7   6:2   10:7  45
13.  JAROSZEWICZ MARCIN  x  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  x  3:3 krecz Jar  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6 tenna  0:6    0:6  0:6    0:6  0
14.  SZAFRANSKI MAREK  6:0    6:0  1:6      1:6  2:6    3:6  2:6      2:6  6:1   6:2  x  6:3        0:6     10:12  6:3   6:4  0:6      1:6  7:6    3:0 krecz M    2:6    2:6  6:0       6:0 tenna  2:6   3:6  26
15.  ROZMUS TOMASZ  6:0    6:0  0:6      3:6  3:6  6:2  10:5    6:4      0:6     6:10  x  6:2   4:6   11:9  6:2    6:2    6:3   7:5  3:6    3:6  7:6   2:6   7:10  6:0       6:0  6:2   6:3 tenna  30
 

 

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing