LIGA  XI  EDYCJA
BRYLANTOWA DIAMENTOWA                                   ZŁOTA                               
SREBRNA
1 ANDERSOHN PAWEL                      1  MARCINIAK SLAWOMIR 1  BERGHLEH RAMI 1  BACZKOWSKI MARCIN
2  ANDERSOHN PIOTR 2  FERTYKOWSKI ZBIGNIEW 2  MAJEWSKI ARTUR 2  MOLENDA ADAM
3  EJSMONT CEZARY 3  KOWALSKI LUKASZ 3  KULIG JAN 3  WASKOWSKI DAMIAN
4  DOBRZANSKI  PIOTR  4  KARNOWSKI GRZEGORZ  4

 OPIECZONEK JAROSLAW

4  KOC REMIGIUSZ
5  GAWRYCH MIKOLAJ 5  PULTYN BOGDAN 5  ZWIEWKA ARKADIUSZ 5  KOSCICKI PIOTR
6  MISIAK ARKADIUSZ 6  JUREK ARKADIUSZ 6  SLIWINSKI BOGDAN 6  LECZYCKI KAMIL
7  MEDLEWSKI SEBASTIAN 7  IZYCKI MACIEJ 7  KRUG RAFAL 7  ANDREARCZYK JERZY
8  NARTOWICZ OLGIERD 8  PERZAN ADAM 8  OBLOJ MAREK 8  KAMINSKI MARIUSZ
9  SLIWINSKI LUKASZ  9  SZAFRANSKI MAREK 9  KUMINEK JACEK 9  ZIMNY DARIUSZ
10  URBANSKI PRZEMYSLAW 10  JAROSZEWICZ MARCIN 10  GIZINSKI JEDRZEJ 10  RUSS SZYMON
11  SKOWRONSKI ADRIAN 11  KALDAN WOJCIECH 11  BARLIK PIOTR 11  ANIUKIEWICZ KRZYSZTOF
12  PIETRASZEWSKI PRZEMYSLAW 12  FRATCZAK MAREK 12  FORMELLA ALICJA 12  LANGIEWICZ GRZEGORZ
13  OWCZARSKI ANDRZEJ 13  MATUSZAK JERZY 13  GUCZALSKI SLAWOMIR 13  SOBIECHOWSKA  AMELIA
14  LUCZEJKO SZYMON 14  KUBACKI KRZYSZTOF 14  SPRYSZYNSKI ARTUR 14  CHOROBINSKI PIOTR
15  SLADOWSKI  BOGUMIL                        15  ROZMUS TOMASZ 15  WILK ANTONI 15  SZYMANSKI GRZEGORZ
LIGA  XI EDYCJA
CZERWONA ŻÓŁTA NIEBIESKA ZIELONA
1  NARTOWICZ LUKASZ 1  MULARSKI MATEUSZ  1  BARANOWSKI RAFAL 1  SEMRAU EDWARD
2  PODSIADLO JAROSLAW 2  CZERWINSKI WLODZIMIERZ 2  PSTRAG MARIUSZ 2  PIERZYNSKI JAROSLAW
3  ROGOWSKI RADOSLAW 3  WACHOWIAK RAFAL 3  JURASZEK TOMASZ 3  SZLAPKA SLAWOMIR
4  PIOR LUKASZ 4  GUTOWSKI MACIEJ 4  KAMINSKI ADAM 4  SKALSKI PIOTR
5  SZCZEPANIAK ROBERT 5  NAMYSLOWSKI ARKADIUSZ 5  SUJKOWSKI SLAWOMIR 5  CHODAKOWSKA MALGORZATA
6  BERDYSIAK ADAM 6  NOWICKI KAMIL 6  ZALCMAN PIOTR 6  TABAKA PIOTR
7  RAATZ KRZYSZTOF 7  STARZYNSKI ARKADIUSZ 7  POWAŁA MAREK 7  STYPCZYNSKI ANDRZEJ
8  STRACZYNSKI LUKASZ 8  DRZEWIECKI ANDRZEJ 8  WITKOWSKI PIOTR 8  SZCZUKOWSKI PIOTR
9  ADAMOWSKI IRENEUSZ 9  GAWRYCH TOMASZ 9  ZGUBIENSKI KRZYSZTOF 9  FIJALKOWSKI ADAM
10  ANDREARCZYK GRZEGORZ 10  CYGANEK SLAWOMIR 10  MAZUREK PAWEL 10  FIJALKOWSKI WOJCIECH
11  WOLNIK KRZYSZTOF 11  CIENIUCH JACEK 11  PIETRYSZEK LUKASZ 11  BARLIK ZBIGNIEW
12  WILK MACIEJ 12  SKONIECZNY MICHAL 12  MATUSZEWSKI JANUSZ 12  KEDZIERSKI RADEK
13  WOJCIECHOWSKI MACIEJ 13  MALECKI JANUSZ 13  JOZWIAK BARTOSZ 13  TYMOSIAK MAREK
14  DURMOWICZ MACIEJ 14  KACZMAREK PAWEL 14  MASKIEWICZ  MICHAL 14  WYRZYKOWSKI  MATEUSZ
15                       BY                   15   15                                         15  

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing