Liga MISTRZÓW

LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13 14. 15. Punkty
1.  EJSMONT CEZARY tenna  6:0  6:0  7:5  6:7 10:6  3:6    6:0    10:8  6:4  7:6  6:1  6:0  6:3  6:0  6:2  6:3  6:2    6:1  7:6    6:3  6:3    1:6    6:10  6:4  6:2  x  1:6    2:6    41
2.  DOBRZANSKI PIOTR  0:6  0:6 tenna 0:6  0:6  0:6  0:6  6:4    4:6    5:10  6:1    61  6:3  7:5  0:6  0:6  0:6  0:6  0:6  0:6  6:4    6:3  6:0  6:1  x  0:6  0:6    18
3.  FERTYKOWSKI ZBIGNIEW  5:7  7:6  6:10  6:0  6:0 tenna  4:6    1:6  7:5    1:6    10:7  3:6  6:3  10:6  6:1  6:2  6:1  6:2  3:6  4:6  6:1  6:1    6:0  6:0  x  3:6  0:6    31
4.  GAWRYCH MIKOLAJ  6:3    0:6    8:10  6:0  6:0  6:4    6:1 tenna  6:3    2:6    10:4  7:6    4:6    10:4  6:0    6:1  6:1    6:0  6:4  7:5  6:4  6:2  4:6    1:6  6:2  6:1  x  3:6  3:6    38
5.  MARCINIAK SLAWOMIR  4:6  6:7  4:6    6:4    10:5  5:7    6:1    7:10  3:6    6:2    4:10 tenna  6:4  7:5  3:6    6:4    10:6  6:4    6:2  6:4    6;3  6:1    6:2  6:4    6:3  6:0  6:0  x  6:0  6:0    39
6.  MISIAK ARKADIUSZ  1:6  0:6  1;6  1:6  6:3  3:6  6:10  6:7    6:4    4:10  4:6  5:7 tenna 6:2  6:4       6:1    5:7    10:6  3:6    1:6  2:6  3:6  x  0:6    5:7    17
7.  KALDAN WOJCIECH  3:6  0:6  3:6  5:7  1:6  2:6  0:6    1;6  6:3    4:6    6:10  2:6  4:6 tenna  3:6    2:6  5:7    1:6  2:6  4:6  3:6  2:6  6:0  6:0  x  1:6  3:6    16
8.  KOWALSKI LUKASZ  2:6  3:6  6:0  6:0  1:6  2:6  1:6    0:6  4:6    2:6    6:3    6:2 tenna  2:6    7:6    2:10  3:2 krecz K  2:6    2:6  6:3 krecz  x  3:6  3:6    21
9.  NARTOWICZ OLGIERD  2:6    1:6  6:0  6:0  6:3  6:4  4:6  5:7  46    3:6    7:5    6:1  6:2    6:7    10:2 tenna

 6:3    2:6    10:7

 

 4:6  3:6  6:2  3:6  5:10  x  2:6    4:6    25
10.  PIETRASZEWSKI PRZEMYSLAW  6:7    3:6  6:0  6:0  1:6  1:6  4:6  2:6  1:6    2:6  1:6    7:5    6:10  6:2  6:4  2:3 krecz K  3:6    6:2    7:10 tenna  2:6    6:4    7:10  6:0  6:0  x  2:6    2:6    27
11.  SLIWINSKI LUKASZ  3:6    6:1    10:6  4:6    3:6    6:4    6:1  4:6    3:6  6:3    6:1  6:3  6:2  6:2    6:2  6:4  6:3  6:2    4:6    10:7 tenna  6:0  6:0  x  1:6    4:6    33
12.  ROZMUS TOMASZ  4:6  2:6  0:6  1:6  0:6  0:6  2:6  1:6  0:6  0:6  6:2  6:3  0:6  0:6  3:6 krecz  2:6  6;3. 10:5  0:6  0:6  0:6  0:6 tenna  x  0:6  0:6    11
13.  URBANSKI PRZEMYSLAW  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x tenna  x  x  x
14.  NIEKRASZEWICZ PATRYK  6:1    6:2  6:0  6:0  6:3 6:0  6:3  6:3  0:6  0:6  6:0    7:5  6:1  6:3  6:3  6:3  6:2    6:4  6:2    6:2  6:1    6:4  6:0  6:0  x tenna    44
15.  XXXXXXXXXXX                             tenna  
 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing