Liga ZŁOTA

LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13 14. 15. Punkty
1.  ANDREARCZYK GRZEGORZ tenna  x  x  x  x  x  x  x x  x  6:0  6:0  x  x  x    4
2.  CZYŻEWSKI MATEUSZ  x tenna  6:2  4:6  10:6  6:0    6:0  6-0    6-0  4:6    3:6  3:6    2:6  6:3  6:0  7:6  6:1  4:6  2:6  6:0  6:0  7:6    2;6    10:6  3:6    4:6  3:6    3:6    31
3.  CHOROBINSKI PIOTR  x  2:6  6:4  6:10 tenna  6:0    6:0  4:6    1:6  7:5  3:6  10:7  6:3    6:3  7:6  7:5  6:4     3:6    5:10    6:3  5:7  10:4  7:6  7:6  6:7  6:7  4:6  3:6    29
4.  DURMOWICZ  MACIEJ  x  0:6    0:6  0:6    0:6 tenna  6-0    6-0  0:6    0:6  0:6    0:6  6-2    4-6    7-10  0:6    0:6  0:6    0:6  6:0  6:0  0;6    0:6  1:6    1:6  0:6    0:6    11
5.  GUCZALSKI SŁAWOMIR  x  0-6    0-6  6:4    6:1  0-6    0-6 tenna  0-6    0-6  7:6    4:6    5:10  0-6    0-6  0-6    0-6  0-6    0-6  6:0  6:0  0-6    0-6  0-6    0-6  0:6  2:6    11
6.  LANGIEWICZ  GRZEGORZ  x  6:4    6:3  5:7  6:3  7:10  6:0    6:0  6-0    6-0 tenna    6:3  6:4  2:6    6:7    6:2    6:1  6:4  4:6  4:10  1:6  1:6  7:6  1:6  6:10    28
7.  OPIECZONEK JAROSŁAW  x  6:3    6:2  3:6    3:6  6:0    6:0  6:7    6:4    10:5   tenna  6:3    7:5  7:5    5:7    6:10  6:3    2:6    10:5  6:0  6:0  2:6    1:6  6:1    6:2  7:5  7:5    34
8.  MASKIEWICZ MICHAŁ  x  3:6  0:6  6:7  5:7  2-6    6-4    10-7  6-0    6-0  3:6  4:6  3:6    5:7 tenna  5:7  1:6  2:6    4:6  6:0  6:0  2:6  4:6  3:6    1:6  1:6    6:7    20
9.  MOLENDA  ADAM  x  6:7  1:6  4:6    6:3    10:5  6:0    6:0  6-0    6-0  6:2    7:6  5:7    7:5    10:6  7:5  6:1 tenna  2:6    6:1    10:2  6:0  6:0  7:6  7:5  3:6  3:6  0:6    3:6    36
10.  PODSIADŁO  JAROSŁAW  x  6:4  6:2    6:0    6:0  6-0    6-0    3:6    6:2    5:10  6:2    6:4  6:2    1:6    2:10 tenna  6:0  6:0  4:6  1:6  0:6    0:6  6:1    2:6    9:11    23
11.  RUSS SZYMON  0:6  0:6  0:6  0:6  3:6  7:5  4:10  0:6  0:6  0:6  0:6  2:6    1:6  0:6  0:6  0:6  0:6  0:6  0:6  0:6  0:6 tenna  6:7  4:6  0:6  0:6  0:6  0:6    4
12.  TARGOWSKI MARCIN  x  6:7    6:2    6:10  6:7  6:7  6:0    6:0  6-0    6-0  4:6  6:4  10:4  6:2    6:1  6:2  6:4  6:7  5:7  6:4  6:1  7:6  6:4 tenna  2:6    6:4    10:8  6:3  6:1    38
13.  SZYMANSKI GRZEGORZ  x  6:3    6:4  7:6  7:6  6:1    6:1  6-0    6-0  6:1  6:1  1:6    2:6  6:3    6:1  6:3  6:3  6:0    6:0  6:0  6:0  6:2    4:6    8:10 tenna  6:3    6:3    43
14.  ŚLIWINSKI BOGDAN  x  6:3    6:3  6:4  6:3  6:0    6:0  6:0  6:2  6:7  6:1  10:6  5:7  5:7

 6:1  7:6

 6-0    6-3  1:6    6:2    11:9  6:0  6:0  3:6  1:6  3:6    3:6 tenna    37
15.  XXXXXXXXXXXX  X  X  X  X  X  X  X  X  X  X  X  X  X  X tenna  X

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing