Liga DIAMENTOWA

LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13 14. 15. Punkty
1.  ADAMOWSKI IRENEUSZ tenna  6:4  4:6  12:10  4:6  6:0  9:11  6:2    7:6  3:6    4:6  4:6    6:2   10:3  6:0  6:0  6:4    7:5    x  x  6:4   6:1  6:2    6:3  3:6    2:6  6:2    6:2  34
2.  ANDREARCZYK JERZY  4:6  6:4  10:12 tenna  7:5   0:6   10:0  6:7    2:6  6:2   0:6   6:10  0:6  2:6  6:3  6:2  6:0    6:0  6:3  6:4  x  x  6:0    6:1  4:6    1:6  1:6  4:6  4:6    6:2    9:11  29
3.  BARLIK  PIOTR 6:4  0:6  11:9   5:7    6:0    0:10 tenna  7:6  6:3  4:6    6:3    6:10  4:6  3:6  4:6    6:2  10:5  6:0    6:0  6:3    6:2  x  x  1:6    0:6  4:6    6:0    5:10  2:6  4:6  4:6    0:6  28
4.  BERGHLEH RAMI  2:6    6:7  7:6    6:2  6:7  3:6 tenna  2:6    1:6  1:6    3:6  3:6    2:6  6:0    6:0  4:6  4:6  x  x  7:5    6:4  2:6    6:3    12:10  1:6    1:6  3:6    3:6  23
5.  JUREK ARKADIUSZ  6:3    6:4  2:6    6:0    10:6  6:4    3:6    10:6  6:2    6:1 tenna  2:6     3:6  6:1    7:5  3:6    5:7  6:3    6:3  x  x  6:2    6:0  6:7    6:7  6:7    3:6  6:3    3:6    10:4  33
6.  ŁECZYCKI  KAMIL  6:4  2:6  3:10  6:0  6:2  6:4  6:3  6:1    6:3  6:2    6:3 tenna  7:6    6:2  6:0    6:0  6:2  6:4  x  x  6:2    6:1  6:0    6:1  7:6    6:1  6:3    6:3  46
7.  MATUSZAK JERZY  0:6  0:6  3:6  2:6  6:4    2:6    5:10  6:3    6:2  1:6    5:7

 6:7    2:6

tenna  6:4  1:6  11:9  6:7    7:5    8:10  x  x  6:3    6:7    10:6  3:6    6:4   6:10  0:6  0:6  2:6    1:6  20
8.  MROZIK  TOMASZ  4:6    5:7  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  6:3    7:5  0:6    0:6  4:6  6:1  9:11 tenna  0:6    0:6  x  x  6:0    6:0  0:6    0:6  0:6    0:6  0:6    0:6  11
9.  MOLENDA  ADAM    3:6  4:6  3:6    2:6  6:4  6:4  3:6    3:6  2:6  4:6  7:6    5:7    10:8  6:0    6:0 tenna  x  x  6:3  6:2  6:4    6:4  2:6    6:2    9:11  2:6    2:6  26
10.  PERZAN  ADAM  x  x  x  x  x  xx  x  x  x tenna  x  x  x  xx  x  x
11.  BY  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x tenna  x  x  x  x  
12.  ŚLIWIŃSKI  BOGDAN  4:6    1:6  0:6    1:6  6:1    6:0  5:7    4:6  2:6    0:6  2:6    1:6  3:6    7:6   6:10  0:6    0:6  3:6  2:6  x  x tenna  3:6    5:7  7:5    6:2 3:6     1:6  19
13.  SZYMAŃSKI GRZEGORZ  2:6    3:6  6:4    6:1  6:4    0:6    10:5  6:2    3:6    10:12  7:6    7:6  0:6    1:6  6:3    4:6    10:6  6:0    6:0  4:6    4:6  x  x  6:3    7:5 tenna  1:6  6:4  12:10  6:4    3:6    12:10  33
14.  TARGOWSKI MARCIN  6:3    6:2  6:1  6:4  6:2  6:4  6:1    6:1  7:6    6:3  6:7    1:6  €:0  6:0  6:0    6:0  6:2    2:6   11:9  x  x  5:7    2:6  6:1  4:6  10:12 tenna  6:4    3:6    10:4  38
15.  ZWIEWKA  ARKADIUSZ  2:6    2:6  6:4    2:6    11:9  6:4    6:0  6:3    6:3  3:6    6:3    4:10  3:6    3:6  6:2    6:1  6:0    6:0  6:2    6:2  x  xx  6:3    6:1  4:6    6:3    10:12  4:6    6:3    4:10 tenna  35
 

 

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing