Liga CZERWONA

LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13 14. 15. 16. Punkty
1.  BARANOWSKI   RAFAŁ tenna  3:6    5:7  2:6    3:6  7:5    2:6    6:10  6:0    6:0  6:3   7:5  2:6    2:6  6:0    6:0  6:7    6:7  4:6    1:6  6:2  3:6  12:10  4:6   7:5    11:9  6:1    6:4  6:2   6:4  1:6  1:6    34
2.  DRZEWIECKI   ANDRZEJ  6:3    7:5 tenna  0:6    6:7

 4:6   3:6

 6:0    6:0  6:3   6:4  4:6   6:2   5:10  6:0    6:0  3:6    6:2    8:10  1:6   2:6  4:6    2:6  6:0    6:3  7:5    7:5  5:7    6:1    10:4  4:6    4:6    36
3.  FIJALKOWSKI   WOJCIECH  6:2    6:3  6:0    7:6 tenna  6:4    4:6    9:11  6:0    6:0  4:6  6:4  10:7  5:7    5:7  6:0   6:0  6:4   6:1  1:6   1:6  5:7    3:6  6:0    6:0  5:7   6:3   10:2    2:6    2:6    36
4.  HETZIG        TOMASZ  5:7    6:2    10:6  6:4   6:3  4:6    6:4    11:9 tenna  6:0    6::0  6:3    6:3

 7:6    5:7    10:7

 7:5   4:6  4:10  4:6    3:6  0:6    3:6  6:4    6:0  7:6  6:1  7:5    6:3  6:4   6:3  6:7    0:6    44
5.  JÓŻWIAK   BARTOSZ  x  x x  x tenna  x  x  x  x  x  4:6    7:6    6:10  x  x  7:5   4:6   10:7  x    5
6.  MAZUREK      PAWEŁ  3:6   5:7  3:6   4:6  6:4  4:6  7:10  3:6    3:6  6:0    6:0 tenna  5:7   6:7  6:0    6:0  5:7   5:7  0:6   2:6  6:3    4:6    6:10  6:2    6:4  6:0    6:0  3:6    2:6  3:6    1:6    28
7.  MULARSKI    MARIUSZ  6:2    6:2  6:4   2:6   10:5  7:5    7:5  6:7    7:5    7:10  6:0    6:0  7:5   7:6 tenna  6:0    6:0  6:0    6:1  3:6    0:6  7:6    6:0  6:0    6:0  6:2    6:2  6:2  6:2  5:7    3:6    47
8.  KACZMAREK   PAWEŁ  x  x  x  5:7   6:4   10:4  x  x  x tenna  x  x  2:6    6:0    10:4  x  x  xx  x    6
9.  OLSZYNA       MAREK  7:6    7:6  6:3    2:6    10:8  4:6   1:6  6:4    6:3  6:0    6:0  7:5    7:5  0:6    1:6  6:0    6:0 tenna  1:6    0:6  2:6    0:6  2:6    0:6  6:3  5:7  2:10  6:2    7:5      34
10.  GUTKOWSKI   ADRIAN  6:4    6:1  6:1    6:2  6:1   6:1  6:0    6:3  6:0    6:0  6:0    6:2  6:3   6:0  6:0    6:0  6:1    6:0 tenna  6:0    6:2  6:0    6:0  6:2    6:4  6:1  6:0  6:4    6:1    56
11.  STARZYŃSKI   ARKADIUSZ  2:6  6:3  10:12  6:4    6:2  7:5    6:3  4:6    0:6  6:4  6:7    10:6  3:6    6:4    10:6  6:7    0:6  6:2    0:6    4:10  6:2   6:0  0:6    2:6 tenna  6:0    6:0  5:7    6:1    10:4  4:6    6:2    4:10  1:6  3:6    38
12.  SZCZEPAŃSKI   SEBASTIAN  6:4    5:7    9:11  0:6   3:6  x  6:7   1:6  6:0    6:0  2:6    4:6  x  6:0    6:0  6:2    6:0  x  x tenna  5:7    6:2    0:10  6:1    6:0  x    23
13.  WACHOWIAK   RAFAŁ  1:6    4:6  5:7   5:7  7:5   3:6   2:10  5:7    3:6  6:0    6:0  0:6    0:6  2:6    2:6  6:0    6:0  3:6  7:5  10:2  2:6    4:6  7:5    1:6    4:10  7:5    2:6    10:0 tenna  6:1   4:6   10:8      26
14.  GRUSZKA        JERZY  2:6   4:6  7:5    1:6    4:10    4:6   3:6  5:7   6:4   7:10  6:3    6:2  2:6  2:6  6:0    6:0  2:6    5:7

 1:6  0:6

 6:4    2:6    10:4 0:6    1:6   1:6    6:4    8:10 tenna  1:6  1:6    26
15.  SIKORA        MIŁOSZ  6:1 6:1  6:4    6:4  6:2    6:2  7:6    6:0  6:0    6:0  6:3    6:1  7:5    6:3  6:0    6:0    4:6    1:6  6:1  6:3  6:0    6:0    6:1  6:1 tenna    45
16.                                 tenna  
 

 

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing