Liga MISTRZÓW

LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13 14. 15. 16. 17. Punkty
1.  BERGHLEH  RAMI tenna  X  1:6    2:6  0:6  3:6  2:6  6:7  3:6    6:7  6:2  6:3  3:6    1:6  4:6  3:6  6:0    6:0  5:7  3:6  4:6    3:6    0:6  1:6  6:3  6:4      18
2.  BY  X tenna  X  X  X  X  X  X  X  X  X  X  X  X  X      X
3.  EJSMONT   CEZARY  6:1    6:2  X tenna  6:2  6:4  6:3    6:1  6:2    6:3  6:2    6:3  6:0    6:3  6:0  6:3  6:0    6:0  6:3    6:4  6:1  6:0  6:3  6:1  4:6    5:7  6:0    6:4      49
4. FERTYKOWSKI   ZBIGNIEW  6:0  6:3  X  2:6  4:6 tenna  6:4    7:5      5:7    2:6  6:1  4:6  4:10  6:0    6:0  6:7  6:4  2:10         6:0  6:1      22
5.  JUSZCZAK   ARTUR  6:2  7:6  X  3:6    1:6  4:6    5:7 tenna  6:4    3:6    11:9  4:6  3:6  2:6   4:6  3:6  6:3  12:10  6:0    6:0  5:7  3:6  6:0   3:6  10:7      6:3    6:1      26
6.  KOŁODZIEJSKI  JAROSŁAW

 6:3    7:6

 X  2:6    3:6    4:6    6:3   9:11 tenna  2:6  6:3  7:10  3:6  4:6  4:6    1:6  6:0    6:0  3:6    3:6  6:0  6:0  6:3    6:1  5:7    4:6  6:3    5:7    10:4      28
7.  KOWALSKI  ŁUKASZ  6;2  6:3  X  2:6    3:6    6:4  6:3  6:2  3:6  10:7 tenna  1:6    2:6  5:7    6:7  6:0    6:0  2:6    3:6  1:6  3:6  6:3  7:6  1:6    6:1    3:10  7:6    4:6    8:10      28
8.  MICHALSKI   ADAM  6:3    6:1  X  0:6    3:6  7:5    6:2  6:2   6:4  6:3  6:4  6:1    6:2 tenna  6:4  7:5  6:3    6:2  6:3  6:4  7:6  6:3  6:0    6:0    6:3    6:4      45
9.  MISIAK   ARKADIUSZ  6:4  6:3  X  0:6  3:6  1:6  6:4  10:4  6:3   3:6  10:12  6:4    6:1  7:5    7:6  4:6  5:7 tenna  6:0    6:0    4:6    6:3    6:10  6:4    6:4  1:6  2:6  6:2    6:4      34
10.  MARCINIAK   SŁAWOMIR  x  X  x  x  x  x  x  3:6    2:6  x tenna  x  x  x  3:6    1:6  x      2
11.  NARTOWICZ   OLGIERD  7:5    6:3  X  3:6    4:6  7:6  4:6  10:2  7:5  6:3  6:3    6:3  6:2    6:3  3:6  4:6    6:0 6:0 tenna  4:6  6:3  8:10  6:2    6:4    6:3    6:2      35
12.  PAWŁOWSKI   PAWEŁ  6:4    6:3  X  1:6  0:6    0:6  6:3  7:10  0:6    0:6  6:1  6:3  6:7  3:6  6:4    3:6  10:6  6:0   6:0  6:4  3:6  10:8 tenna    3:6    3:6  6:0  6:2      28
13.  RAFALSKI   MICHAŁ    X  3:6  1:6      3:6    1:6  3:6  6:7  0:6    0:6  4:6    4:6  6:0   6:0  2:6    4:6   tenna  2:6  3:6        11
14.  ŚLIWIŃSKI   ŁUKASZ  6:0  6:1  X  6:4    7:5      7:5   6:4  6:1    1:6    10:3    6:1  6:2  6:3    6:1    6:3    6:3  6:2  6:3 tenna        31
15.  KAŁDAN  WOJCIECH  3:6  4:6  X  0:6    4:6  0:6  1:6  3:6    1:6  3:6    7:5    4:10  6:7    6:4    10:8  3:6    4:6  2:6    4:6  6:0    6:0  3:6    2:6  0:6  2:6     tenna      17
16.  BY                               tenna    
17.  BY                                 tenna  

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing