Liga ZŁOTA

LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13 14. 15. 16. 17. Punkty
1.  BILECKI    TOMASZ tenna  6:3  6:3  0:6    6:4    10:8  7:5  2:6  10:7  6:3  6:2  6:1  6:2  6:4    6:4  6:0    6:0  6:1    6:0  6:3    7:6  7:6  3:6  6:10  6:4  6:3  6:1    6:1  6:1    6:4  6:7  6:4  10:3      51
2.  GUTKOWSKI    ADRIAN  3:6  3:6 tenna  6:4    6:1  3:6    4:6  6:3    6:4  6:0    6:1  7:6  6:3  6:0    6:0  2:6    6:2    9:11  5:7  6:4  7:10  6:4    4:6    10:5  6:2    6:4  6:7    6:0    4:10  7:5    3:6    5:10  6:3   6:4      41
3.  GAWRYCH   TOMASZ  6:0    4:6    8:10  4:6    1:6 tenna  2:6    3:6  6:0    6:0  0:6  6:4  4:10    6:0    6:0  1:6  6:4  10:5  2:6    5:7  1:6    1:6  3:6  4:6  6:7  0:4 krecz G  2:6  7:6  10:8  2:6  3:6      25
4.  CHOROBIŃSKI   PIOTR  5:7  6:2  7:10  6:3    6:4  6:2    6:3 tenna  6:1  6:1  6:0    6:4  6:2  6:3  6:0    6:0  6:1    6:2  6:3  6:4  6:2  1:6  11:9  6:3  6:3  6:0    6:0  6:3  6:1        49
5.  HETZIG    TOMASZ  3:6  2:6  3:6    4:6  0:6   0:6  1:6  1:6 tenna  0:6    0:6  6:0    6:0  6:0    6:0  1:6    5:7  0:6    0:6  0:6    3:6  6:7    4:6  3:6    1:6  0:6    0:6  3:6   5:7      16
6.  MORZYŃSKI   MACIEJ  1:6  2:6  0:6    1:6  6:0  4:6  10:4  0:6    4:6  6:0    6:0 tenna  4:6    6:0    8:10  6:0    6:0  7:5    6:1  7:6  4:6  9:11  0:6  6:0  4:10  3:6  3:6  3:6    4:6  6:4    3:6    10:2        29
7.  MULARSKI  MATEUSZ  4:6    4:6  6:7  3:6    2:6  3:6  0:6    0:6  6:4    0:6    10:8 tenna  6:0    6:0  6:2    5:7    8:10  3:6  2:6  0:6  2:6  6:0  4:6  10:8  6:0    6:0  2:6  6:3  10:12  2:6    2:6      24
8.  NARTOWICZ   ŁUKASZ  x  x  x  x  x  x  x tenna  x  x  6:3  6:7  7:10  x  x        2
9.  SKONIECZNY   MICHAŁ  1:6    0:6  6:2    2:6    11:9  6:1  4:6  5:10  1:6    2:6  6:1    7:5  5:7    1:6  2:6     7:5    10:8  6:0    6:0 tenna  2:6    3:6  3:6  2:6  3:6    4:6  6:1    6:2          26
10.  ROGOWSKI   RADOSŁAW  3:6    6:7  7:5  4:6  10:7  6:2    7:5  3:6  4:6  6:0    6:0  6:7  6:4  11:9  6:3  6:2  6:0    6:0  6:2    6:3 tenna  1:6    6:4    7:10  4:6    4:6  6:0    6:0          35
11.  SPRYSZYŃSKI  ARTUR  6:7  6:3  10:6  4:6    6:4    5:10  6:1    6:1  2:6  6:1  9:11  6:0    6:3  6:0  0:6  10:4  6:0  6:2  6:0   6:0  6:3  6:2  6:1    4:6    10:7 tenna  6:1  6:2  6:4  6:2  6:1  6:4  6:1    6:1      49
12.  SZCZEPANIAK   ROBERT  4:6  3:6  2:6    4:6  6:3  6:4  3:6  3:6  7:6    6:4  6:3  6:3  0:6  6:4  8:10  3:6 7:6  10:7  6:3    6:4  6:4    6:4  1:6  2:6 tenna  6:4    7:5  6:4  6:0  3:6  6:4  9:11      40
13.  VACHO      MICHAŁ  1:6    1:6  7:6    0:6    10:4  7:6  4:0 krecz G  x  6:3    6:1  6:3    6:4  x  6:0    6:0  1:6    2:6  x  4:6  2:6  4:6    5:7 tenna  6:1    6:1  3:6    5:7      28
14.  TOMAS   MIROSŁAW  1:6    4:6  5:7   6:3    10:5  6:2  6:7  8:10  3:6  1:6  6:0    6:0  4:6    6:3    2:10  6:2  3:6  12:10  6:0    6:0      1:6  4:6  4:6  0:6  1:6    1:6 tenna        23
15.  SIKORA     MIŁOSZ  7:6  4:6  3:10  3:6    4:6  6:2  6:3    6:3    7:5    6:2    6:2  6:0    6:0      1:6    1:6  6:3  4:6  11:9  6:3    7:5   tenna      27
16.  BY                               tenna    
17.  BY                                 tenna  
 

 

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing