Liga MISTRZÓW


LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13 14. 15. 16. 17. Punkty
1.  BERDYSIAK     ADAM tenna  4:6    4:6  1:6    0:6    X  6:2  1:6  4:10  X  4:6    0:6  3:6    2:6  1:6  0:6  2:6    6:7  0:6    2:6  6:0    6:0  2:6    3:6  4:6    4:6      15
2.  BERGHLEH        RAMI  6:4    6:4 tenna  2:6    1:6  3:6    6:7  X  3:6  3:6  X  0:6    7:5   4:10  2:6    5:7  1:6    3:6  4:6    3:6  3:6    4:6  6:0    6:0  2:6    2:6  2:6     6:2    11:9      21
3.  EJSMONT    CEZARY  6:1    6:0  6:2   6:1 tenna  6:2    6:2  X  6:1  6:3  6:1   6:1  6:2    6:3  6:3    7:5  6:3  6:2  6:4  6:4  6:1    6:4  6:0    6:0  6:2    6:2  6:3     6:2      52
4.  JUSZCZAK     ARTUR    6:3    7:6  2:6    2:6 tenna  X    X  4:6  6:7  3:6  4:6  6:2  2:6  7:10  4:6    5:7    6:0    6:0          14
5.  KACZMARCZYK   KRZYSZTOF  X  X  X tenna  X  X  X  X  X  X  X  X  X  X      X
6.  KAŁDAN   WOJCIECH  2:6  6:1  10:4  6:3  6:3  1:6  3:6    X tenna  X  2:6    7:6    5:10  3:6    3:6  3:6    3:6  3:6    1:6  1:6    3:6  6:0    6:0          18
7.  KOŁODZIEJSKI   JAROSŁAW  X  X  1:6    1:6  X  X  X tenna  X  X  X  X  X  X  X  X  X  X  1
8.  KOWALSKI   ŁUKASZ  6:4    6:0  6:0    5:7   10:4  2:6    3:6  6:4  7:6  X  6:2    6:7    10:5  X tenna  6:4   6:3  4:6    4:6  0:6    0:6  4:6    3:6  6:0    6:0  5:7    3:6        26
9.  MISIAK   ARKADIUSZ  6:3    6:2  6:2    7:6  3:6  5:7  6:3  6:4  X  6:3    6:3  X  4:6   3:6 tenna  6:3    6:7    11:9  7:6    3:6    5:10  6:4    1:6    10:12  6:0   6:0  6:7    2:6        30
10.  NARTOWICZ   OLGIERD  6:1  6:0  6:1    6:3  3:6  2:6  2:6  6:2  10:7  X  6:3    6:3  X  6:4    6:4  3:6    7:6    9:11 tenna    6:2  6:1  6:0    6:0          30
11.  PAWŁOWSKI   PAWEŁ  6:2    7:6  6:4    6:3  4:6  4:6  6:4    7:5  X  6:3    6:1  X  6:0    6:0  6:7    6:3    10:5   tenna  6:3   6:2  6:0    6:0          32
12.  PIETRASZEWSKI  PRZEMYSŁAW

 6:0    6:2

 6:3    6:4  1:6    4:6    X  6:1    6:3  X  6:4   6:3  4:6    6:1    12:10  2:6  1:6  3:6   2:6 tenna  6:0    6:0  1:6    2:6        27
13.  SKOWROŃSKI   ADRIAN  X  X  X  X  X  X  X  X  X  XX  X  X tenna  X        4
14.  ŚLIWIŃSKI   ŁUKASZ  6:2    6:3  6:2    6:2  2:6    2:6    X    X  7:5    6:3  7:6    6:2      6:1    6:2  6:0    6:0 tenna  6:2    6:1      29
15.  URBAŃSKI   PRZEMYSŁAW  6:4  6:4  6:2    2:6    9:11  3:6    2:6  X  X  X  X  X  X  X  X  X  6:0    6:0  2:6    1:6 tenna      12
16.                                 tenna    
17.                                   tenna  

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing