Liga ZŁOTA

LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13 14. 15. 16. 17. Punkty
1.  CIENIUCH        JACEK tenna  6:0    6:0  6:2    3:6    10:8  0:6    3:6  X  6:2    4:6    10:2  6:2    5:7    10:6  3:6    6:4   7:10  6:0    3:6    10:6    6:3    6:2    6:2    7:5  6:3    2:6    3:10  6:3  6:0      33
2.  DRZEWIECKI    ANDRZEJ  X tenna  X  6:2    1:6    8:10  X  X  X  2:6  1:6  X  X  4:6  1:6  2:6    1:6  X  X  X      5
3.  GAWRYCH      TOMASZ  2:6    6:3    8:10  6:0   6:0 tenna  2:6    1:6  X  6:3  6:4  5:7    6:3    10:6  0:6    7:5    7:10  6:0    6:1  2:6    1:6  1:6  7:6  10:4  3:6  4:6  2:6    3:6  6:4    6:4  7:5    1:6    11:9      33
4.  GUTKOWSKI     ADRIAN  6:0    6:3  2:6  6:1  10:8  6:2    6:1 tenna  X  6:0    6:0  6:3  6:2  6:3    6:3  6:3    6:2  6:2    6:1  7:6  6:2  6:4  6:4  6:0    6:2  6:1    6:4  6:1   6:4      51
5.  MASKIEWICZ    MICHAŁ  X  X  X  XX tenna  X  X  X  X  X  X  X  X  X  X      X
6.  MARSZAŁKOWSKI    KRZYSZTOF  2:6    6:4    2:10  6:0    6:0  3:6  4:6  0:6    0:6  X tenna  6:0    2:6    13:11  7:5    2:6    11:9  3:6    3:6  6:1    2:6    10:7  2:6  1:6  6:4    6:1  6:7  6:4  8:10  6:4  2:6  10:3  4:6    2:6      29
7.  MAŁECKI        JANUSZ  2:6    7:5    6:10  6:0    6:0  7:5    3:6    6:10  3:6  2:6  X  0:6    6:2    11:13 tenna  1:6    2:6  4:6    5:7  2:6  4:6  1:6    0:6      3:6    2:6  1:6    1:6      17
8.  MORZYŃSKI     MACIEJ  6:3    4:6   10:7  6:2  6:1  6:0    5:7    10:7  3:6    3:6  X  5:7    6:2    9:11  6:1    6:2 tenna  6:2    6:2  6:3    3:6    5:10  6:2    1:6    7:10  2:6    3:6  3:6    1:6  6:7  6:3  4:10  3:6    2:6      30
9.  NARTOWICZ     ŁUKASZ  0:6    6:3    6:10  6:0    6:0  0:6    1:6  3:6    2:6  X  6:3  6:3  6:4    7:5  2:6    2:6 tenna  6:2  7:5  2:6    0:6  6:7    4:6  0:6    3:6  6:4    3:6    10:3  1:6    6:3    8:10      29
10.  MULARSKI     MATEUSZ    6:0    6:0  6:2    6:1  2:6    1:6  X  1:6    6:2    7:10  6:2  6:4  3:6    6:3    10:5  2:6    5:7 tenna      6:3    6:0    6:0    6:0      27
11.  NOWICKI          KAMIL  3:6    2:6  6:4  6:1  6:1  6:7  4:10  6:7  2:6  X  6:2  6:1  6:1   6:0  2:6    6:1    10:7  6:2    6:0   tenna    6:1    6:0  6:2    6:1  4:6    6:1    10:7      34
12.  ROGOWSKI     RADOSŁAW    6:2    6:1  6:3  6:4  4:6  4:6  X  4:6    1:6    6:2    6:3  7:6    6:4     tenna    3:6  6:4  10:4  2:6    1:6      22
13.  SIKORA          MIŁOSZ  2:6    5:7  6:0    6:0  6:2    6:3  0:6   2:6  X  7:6  4:6  10:8    6:3    6:1  6:0    6:3  3:6    0:6  1:6    0:6   tenna  6:3    6:2  3:6    2:6      28
14.  SKONIECZNY     MICHAŁ  3:6    6:2    10:3  6:0    6:0  4:6    4:6  1:6    4:6  X  4:6  6:2  3:10  6:3    6:2  7:6  3:6  10:4  4:6    6:3    3:10    2:6    1:6   6:3  4:6  4:10  3:6    2:6 tenna  6:7    6:7     25
15.  VACHO           MICHAŁ  3:6  0:6  6:0    6:0  5:7    6:1    9:11  1:6    4:6  X  6:4    6:2  6:1    6:1  6:3   6:2  6:1    3:6    10:8  0:6    0:6  6:4   1:6    7:10  6:2    6:1  6:3    6:2  7:6    7:6 tenna      37
16.                                 tenna    
17.                                   tenna  
 

 

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing