II EDYCJA ZAKOŃCZONA 12.03.2015

           
                     

ostatnia aktualizacja 12.03.2015          

           
                     

LIGA DIAMENTOWA

 

LIGA ZŁOTA

                     

Miejsce

Nazwisko

Imię

Suma punktów

Ilość rozegranych spotkań

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Suma punktów

Ilość rozegranych spotkań

1

Kaliński

Kamil

25

9

 

1

Skowroński

Adrian

35

12

2

Dobrzański

Piotr

21

9

 

2

Przyborski

Ireneusz

31

12

4

Skonieczny

Michał jr

18

9

 

3

Andersohn

Paweł

25

12

3

Ejsmont

Cezary

16

9

 

4

Łuczejko

Szymon

24

11

4

Geszke

Łukasz

13

9

 

5

Andersohn

Piotr

20

12

4

Urbański

Robert

13

9

 

6

Kotecki

Waldemar

19

12

5

Śliwiński

Łukasz

11

9

 

7

Owczarski

Andrzej

16

12

6

Marciniak

Sławomir

10

9

 

8

Wojciechowski

Piotr

15

12

7

Dorosiński

Bartek

5

8

 

9

Misiak

Arkadiusz

14

11

8

Kowalski

Kamil

0

9

 

10

Pultyn

Bogdan

12

12

           

11

Wronczewski

Andrzej

10

12

           

12

Giziński

Jędrzej

9

12

           

13

Maron

Krzysztof

0

2

                     

LIGA CZERWONA

 

LIGA ŻÓŁTA

                     

Miejsce

Nazwisko

Imię

Suma punktów

Ilość rozegranych spotkań

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Suma punktów

Ilość rozegranych spotkań

1

Fertykowski

Zbigniew

31

11

 

1

Królikowski

Krzysztof

27

11

2

Gawrych

Mikołaj

26

11

 

2

Włodarczak

Witold

22

9

2

Kałdan

Wojciech

26

11

 

3

Perzan

Adam

21

12

3

Szymański

Grzegorz

24

11

 

4

Pietraszewski

Przemysław

20

8

4

Szober

Marcin

20

11

 

4

Berghleh

Rami

20

12

5

Matuszak

Jerzy

17

11

 

5

Śliwiński

Bogdan

19

12

5

Marut

Radosław

17

11

 

6

Dzwonnik

Marian

17

12

6

Barlik

Piotr

13

11

 

7

Bałabuch

Marek

15

10

7

Kuminek

Jacek

8

11

 

8

Gapiński

Jacek

13

11

8

Podsiadło

Jarosław

7

11

 

8

Biały

Paweł

13

12

9

Nowacki

Bartosz

6

11

 

9

Kowalski

Marek

11

11

10

Parzęcki

Władyaław

3

11

 

10

Barlik

Zbigniew

5

9

           

11

Tafelski

Marcin

4

9

                     

LIGA NIEBIESKA

 

LIGA ZIELONA

                     

Miejsce

Nazwisko

Imię

Suma punktów

Ilość rozegranych spotkań

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Suma punktów

Ilość rozegranych spotkań

1

Molenda

Adam

29

12

 

1

Wrzyszczyński

Wojciech

31

11

2

Chorobiński

Piotr

27

12

 

2

Wolnik

Krzysztof

24

9

3

Figler

Krzysztof

26

12

 

3

Specjał

Andrzej

21

10

3

Wojciechowski

Maciej

26

12

 

3

Waśkowski

Damian

21

8

4

Maciejewski

Piotr

24

11

 

4

Zalcman

Piotr

17

11

5

Dunajewski

Marcin

23

11

 

5

Skonieczny

Michał

14

10

6

Kulig

Jan

22

11

 

6

Matuszewski

Janusz

12

8

7

Wilk

Maciej

13

9

 

7

Semrau

Edward

9

9

8

Nartowicz

Łukasz

12

12

 

8

Stypczyński

Andrzej

7

6

9

Bartoszewski

Marek

9

12

 

9

Tabaka

Piotr

6

6

10

Stachewicz

Marcin

6

12

 

10

Zimnowoda

Tomasz

3

11

11

Sławeta

Rafał

5

12

 

11

Juraszek

Tomasz

0

11

12

Fabiszewski

Jacek

0

12

           
                     

LIGA CZARNA

           
                     

Miejsce

Nazwisko

Imię

Suma punktów

Ilość rozegranych spotkań

           

1

Langiewicz

Grzegorz

27

9

           

2

Obłój

Marek

24

9

           

3

Berdysiak

Adam

17

9

           

4

Kościcki

Piotr

16

8

           

4

Lewandowskim

Jędrzej

16

9

           

5

Barlik

Michał

13

8

           

6

Nyc

Krzysztof

10

9

           

7

Zalcman

Nikodem

6

9

           

8

Tymosiak

Marek

3

9

           

9

Mazurek

Paweł

0

9

           
                     
                     
                     

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing