LIGA VIII EDYCJA

BRYLANTOWA

DIAMENTOWA

ZŁOTA

SREBRNA

1.

Andersohn Piotr

1.

Berghleh Rami

1.

Chorobiński Piotr

1.

Andrearczyk Jerzy

2.

Dobrzański Piotr

2.

Breś Jacek

2.

Giziński Jędrzej

2.

Barlik Piotr

3.

Dorosiński Bartosz

3.

Kałdan Wojciech

3.

Jurek ASrkadiusz

3.

Kowalczuk Artur

4.

Ejsmont Cezary

4.

Kowalski Łukasz

4.

Karnowski Grzegorz

4.

Królikowski Krzysztof

5.

Fertykowski Zbigniew

5.

Mędlewski Sebastian

5.

Łuczejko Szymon

5.

Marut Radosław

6.

Gawrych Mikołaj

6.

Nartowicz Olgierd

6.

Ługowski Piotr

6.

Molenda Adam

7.

Kotecki Waldemar

7.

Owczarski Andrzej

7.

Matuszak Jerzy

7.

Mrozik Tomasz

8.

Marciniak Sławomir

8.

Pietraszewski Przemysław

8.

Nowicki Arkadiusz

8.

Opieczonek Jarosław

9.

Misiak Arkadiusz

9.

Pultyn Bogdan

9.

Romanowski Marcin

9.

Perzan Adam

10.

Andersohn Paweł

10.

Rozmus Tomasz

10.

Śladowski Bogumił

10.

Podsiadło Jarosław

11.

Skonieczny Michał

11.

Szymański Grzegorz

11.

Włodarczak Witold

11.

Szfrański Marek

12.

Skowroński Adrian

12.

Urbański Przemysław

12.

Zwiewka Arkadiusz

12.

Śliwiński Bogdan

13.

Słojewski Marek

13.

13.

 

13.

 Szober Marcin

14.

Śliwiński Łukasz

14.

14.

14.

LIGA VIII EDYCJA

CZERWONA

ŻÓŁTA

NIEBIESKA

ZIELONA

1.

Bączkowski Marcin

1.

Czerwiński Włodzimierz

1.

Baranowski Rafał

1.

Chodakowska Malgorzata

2.

Dunajewski Marcin

2.

Koc Remigiusz

2.

Barlik Zbigniew

2.

Gutowski Maciej

3.

Figler Krzysztof

3.

Krüger Michał

3.

Bekier Mateusz

3.

Łaskawiec Sebastian

4.

Kosicki Piotr

4.

Nartowicz Łukasz

4.

Gawrych Tomasz

4.

Mazurek Paweł

5.

Kuminek Jacek

5.

Nowicki Kamil

5.

Jóźwiak Bartosz

5.

Semrau Edward

6.

Langiewicz Grzegorz

6.

Skonieczny Michał

6.

Kamiński Mariusz

6.

Skalski Piotr

7.

Majewski Artur

7.

Drzewiecki Andrzej

7.

Namysłowski Arkadiusz

7.

Sujkowski Sławomir

8.

Parszuta Robert

8.

Strączyński Łukasz

8.

Specjał Andrzej

8.

Swing Adam

9.

Rogowski Radosław

9.

Szczepaniak Robert

9.

Starzyński Arkadiusz

9.

Szczukowski Piotr

10.

Sobiechowska Amelia

10.

Waśkowski Damian

10.

Wachowiak Rafał

10.

Tabaka Piotr

11.

Spryszyński Artur

11.

Wolnik Krzysztof

11.

Wojciechowski Maciej

11.

Wasilewski Juliusz

12.

 Stachewicz  Marcin

12.

Zimny Dariusz

12.

 Kaczmarek  Pawel

12

Zalcman Piotr

13.

 Russ Szymon

13.

13.

 Adamowski Ireneusz

13.

 Soroko Monika
14.

14.

14.

 Butowt Jaroslaw

14.

 Malecki Janusz

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing