IX EDYCJA o
       
Ostatnia aktualizacja 10.01.2017 EDYCJA ZAKOŃCZONA
LIGA BRYLANTOWA LIGA DIAMENTOWA
Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów
1 Andersohn Piotr 30 1 Urbański Przemysław 25
2 Ejsmont Cezary 26 2 Misiak Arkadiusz 23
3 Dobrzański Piotr 21 3 Fertykowski Zbigniew 21
4 Marciniak Sławomir 19 4 Niekraszewicz Dariusz 19
5 Gawrych Mikołaj 18 5 Śladowski Bogumił 19
6 Śliwiński Łukasz 17 6 Owczarski Andrzej 17
7 Skowroński Adrian 15 7 Urbański Robert 15
8 Andersohn Paweł 12 8 Jurek Arkadiusz 12
9 Nartowicz Olgierd 10 9 Karnowski Grzegorz 12
10 Kowalski Łukasz 8 10 Romanowski Marcin 9
11 Pietraszewski Przemysław 8 11 Pultyn Bogdan 9
12 Mędlewski Sebastian 8 12 Kałdan Wojciech 5
13 Słojewski Marek 6 13 Breś Jacek 4
14 Niekraszewicz Patryk 0 14 Szymański Grzegorz 3
15 Skonieczny Michał 0 15 Berghleh Rami 0
LIGA ZŁOTA LIGA SREBRNA
Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów
1 Perzan Adam 20 1 Frątczak Marek 28
2 Włodarczak Witold 20 2 Kulig Jan 27
3 Szafrański Marek 19 3 Śliwiński Bogdan 21
4 Łuczejko Szymon 19 4 Majewski Artur 21
5 Nowicki Arkadiusz 18 5 Bączkowski Marcin 20
6 Matuszak Jerzy 17 6 Guczalski Sławomir 18
7 Zwiewka Arkadiusz 15 7 Kuminek Jacek 16
8 Opieczonek Jarosław 9 8 Barlik Piotr 15
9 Chorobiński Piotr 6 9 Frątczak Jerzy 15
10 Mrozik Tomasz 5 10 Kościcki Piotr 14
11 Giziński Jędrzej 2 11 Obłój Marek 9
12 BY 12 Rogowski Radosław 9
13 BY 13 Nowacki Bartosz 6
14 BY 14 Andrearczyk Jerzy 3
LIGA CZERWONA LIGA ŻÓŁTA
Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów
1 Spryszyński Artur 20 1 Langiewicz Grzegorz 28
2 Waśkowski Damian 15 2 Zimny Dariusz 26
3 Koc Remigiusz 15 3 Kamiński Marcin 25
4 Szczepaniak Robert 14 4 Dunajewski Marcin 21
5 Podsiadło Jarosław 11 5 Andrearczyk Grzegorz 15
6 Aniołkiewicz Krzysztof 9 6 Wolnik Krzysztof 13
7 Nartowicz Łukasz 6 7 Drzewiecki Andrzej 12
8 Pior Łukasz 4 8 Adamowski Ireneusz 12
9 Mularski Mateusz 2 9 Strączyński Łukasz 10
10 Czerwiński Włodzimierz 0 10 Wojciechowski Maciej 9
11 Stachewicz Marcin 0 11 Gawrych Tomasz 5
12 Sobiechowska Amelia 0 12 Skonieczny Michał 4
13 Nowicki Kamil 0 13 BY
14 BY 14 BY
LIGA NIEBIESKA LIGA ZIELONA
Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów Miejsce Nazwisko Imię Suma punktów
1 Gutowski Maciej 28 1 Cieniuch Jacek 30
2 Wachowiak Rafał 24 2 Cyganek Sławomir 28
3 Starzyński Arkadiusz 24 3 Kamiński Adam 27
4 Namysłowski Arkadiusz 22 4 Juraszek Tomasz 21
5 Baranowski Rafał 19 5 Pstrąg Mariusz 15
6 Małecki Janusz 18 6 Skalski Piotr 10
7 Sujkowski Sławomir 18 7 Soroko Monika 6
8 Semrau Edward 12 8 Chodakowska Małgorzata 6
9 Kaczmarek Paweł 12 9 Matuszewski Janusz 6
10 Zalcman Piotr 10 10 Stypczyński Andrzej 6
11 Barlik Zbigniew 9 11 Tymosiak Marek 4
12 Mazurek Paweł 5 12 Tabaka Piotr 3
13 Swing Adam 5 13 Butowt Jarosław 0
14 BY 14 Szczukowski Piotr 0

 

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing