Liga ZŁOTA

LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13 14. 15. Punkty
1.  Chorobinski Piotr tenna  6:0    6:0  4:6      2:6  2:6     7:5    10:7  1:6       6:1      4:10  5:7     7:5    10:5  6:7      6:0     8:10  4:6    2:6  5:7      0:6  x  2:6      4:6  5:7    5:7  x  4:6       2:6    9
2.  Berghleh Rami  0:6    0:6 tenna  0:6    0:6  1:6     1:6  5:7    7:6    10:7  6:3     6:4  6:4    5:7  10:8  2:6    6:4  6:10  6:0    6:0  x  6:4      7:6  7:6      5:7    10:4  x  0:6    0:6    16
3.  Kaldan Wojciech  6:4      6:2  6:0    6:0 tenna  4:6     6:3    8:10  6:1    6:4  3:6     6:1    8:10  6:0     2:6   10:8  5:7    5:7  7:6      4:6    10:5  x  6:3     6:0  6:1      6:1  x  7:6      6:3    24
4.  Kulig Jan  6:2    5:7  7:10  6:1    6:1  6:4    3:6  10:8 tenna  2:6      6:0    10:4  6:3     2:6    12:10  2:6    1:6    0:6      1:6  x    6:1      6:2  x  1:6 2:6    13
5.  Matuszak Jerzy  6:1      1:6     10:4  7:5    6:7    7:10  1:6    4:6  6:2      0:6    4:10 tenna  6:2      3:6    2:10  6:0      6:0  6:7  3:6  7:5 krecz K  x  4:6      6:1   12:10  6:2      6:3  x  6:2     6:3    19
6.  Mrozik Tomasz  7:5     5:7    5:10  3:6    4:6  6:3    1:6    10:8  3:6     6:2    10:12  2:6     6:3    10:2 tenna  0:6    6:3   8:10      x  1:6     1:6  6:2      6:2  x  7:6    6:3    13
7.  Majewski Artur  7:6      0:6    10:8  4:6    7:5  8:10  0:6    6:2  8:10  6:2     6:1  0:6     0:6  6:0     3:6    10:8 tenna    4:6  1:6  x  5:7     4:6  4:6      6:3    10:5  x  3:6       6:1      10:4    13
8.  Fratczak Marek  6:4    6:2  6:2    4:6  10:6  7:5    7:5    7:6  6:3     tenna  6:3      6:1  x  7:6      6:1  6:3      7:6  x 6:3    6:1     23
9.  Kubacki Krzysztof   7:5      6:0  0:6    0:6  6:7      6:4    5:10  6:0      6:1  5:7 krecz    6:4  6:1  3:6      1:6 tenna  x  6:1     6:2  6:0      6:3  x  2:6    6:4  10:8    18
10.  BY  x  x  x  x  x  x  x  x  x tenna  x  x  x  x    
11.  Opieczonek Jaroslaw  6:2      6:4  4:6      6:7  3:6     0:6    6:4      1:6   10:12  6:1     6:1  7:6    6:4  6:7      1:6    1:6    2:6  x tenna  2:6       4:6  x  6:4    5:7    10:8    12
12.  Sliwinski Bogdan  7:5    7:5  6:7      7:5    4:10  1:6      1:6  1:6      2:6  2:6      3:6  2:6      2:6  6:4      3:6    5:10  3:6       6:7  0:6       3:6  x  6:2       6:4 tenna  x  7:6      7:5    11
13.  Szymanski Grzegorz  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x tenna  x  x  x
14.  Zwiewka Arkadiusz  6:4      6:2  6:0    6:0  6:7      3:6  6:1  6:2  2:6      3:6

 6:7     3:6

 6:3       1:6      4:10  3:6    1:6  6:2 4:6 8:10  x  4:6     7:5    8:10  6:7       5:7  x tenna    12
15.  By                             tenna  
 

 

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing