LIGA  X EDYCJA

BRYLANTOWA

DIAMENTOWA

ZŁOTA

SREBRNA

1.

Andersohn Piotr

1.

Pietraszewski  Przemyslaw

1.

Chorobiński Piotr

1.

Gizinski  Jedrzej

2.

Dobrzański Piotr

2.

Sladowski  Bogumil

2.

Kaldan Wojciech

2.

Barlik Piotr

3.

Ejsmont Cezary

3.

Slojewski  Marek

3.

Berghleh  Rami

3.

Bączkowski Marcin

4.

Gawrych Mikołaj

4.

Jurek Arkadiusz

4.

Kulig  Jan

4.

Koc  Remigiusz

5.

Kowalski Łukasz

5.

Owczarski  Andrzej

5.

Matuszak Jerzy

5.

Guczalski Sławomir

6.

Marciniak Sławomir

6.

Karnowski Grzegorz

6.

Mrozik Tomasz

6.

Molenda  Adam

7.

Mędlewski Sebastian

7.

Perzan Adam

7.

BY

7.

Leczycki  Kamil

8.

Nartowicz Olgierd

8.

Urbanski  Robert

8.

Opieczonek Jarosław

8.

Kuminek Jacek

9.

Urbanski  Przemyslaw

9.

Wlodarczak Witold

9.

Majewski  Artur

9.

Spryszynski  Artur

10.

Andersohn Paweł

10.

Pultyn Bogdan

10.

Fratczak  Marek

10.

Szczepaniak  Robert

11.

Misiak Arkadiusz

11.

Romanowski Marcin

11.

Sliwinski  Bogdan

11.

Obłój Marek

12.

Fertykowski  Zbigniew

12.

Szafranski  Marek

12.

Zwiewka Arkadiusz

12.

Franczak Jerzy

13.

Skowroński Adrian

13.

Iyzcki Maciej

13.

 Szymanski  Grzegorz

13.

Waskowski  Damian

14.

Niekraszewicz  Dariusz

14.

Łuczejko Szymon

14.

 Kubacki  Krzysztof

14.

 Krug Rafal

15.

Śliwiński Łukasz

15.

 Karczewski Marcin

15.

 

15

 

      LIGA IX EDYCJA

CZERWONA

ŻÓŁTA

NIEBIESKA

ZIELONA

1.

Czerwiński Włodzimierz

1.

Adamowski Ireneusz

1.

Baranowski Rafał

1.

Butowt Jarosław

2.

Aniukiewicz Krzysztof

2.

Andrearczyk Grzegorz

2.

Barlik Zbigniew

2.

Chodakowska Małgorzata

3.

Andrearczyk  Jerzy

3.

Drzewiecki Andrzej

3.

Skonieczny  Michal

3.

Mazurek  Pawel

4.

Mularski Mateusz

4.

Nowicki  Kamil

4.

Kaczmarek Paweł

4.

Tymosiak  Marek

5.

Nartowicz Łukasz

5.

Gutowski  Maciej

5.

Gawrych  Tomasz

5.

BY

6.

Russ  Szymon

6.

Wachowiak Rafal

6.

Małecki Janusz

6.

Skalski Piotr

7.

Pior Łukasz

7.

Starzynski  Arkadiusz

7.

Cieniuch  Jacek

7.

Soroko Monika

8.

Podsiadło Jarosław

8.

Namyslowski Arkadiusz

8.

Cyganek  Slawomir

8.

Stypczyński Addrzej

9.

Rogowski  Radoslaw 

9.

Parzecki  Wladyslaw

9.

Semrau Edward

9.

 Matuszewski  Janusz

10.

Langiewicz  Grzegorz

10.

Strączyński Łukasz

10.

Kaminski  Adam

10.

Szczukowski Piotr

11.

Kaminski  Mariusz

11.

Wojciechowski Maciej

11.

Sujkowski Sławomir

11.

Tabaka Piotr

12.

Stachewicz Marcin

12.

Wolnik Krzysztof

12.

Juraszek  Tomasz

12

Tymosiak Marek

13.

Dunajewski  Marcin 

13.

Witkowski  Piotr

13.

 Zalcman Piotr

13.

 Pietryszek Lukasz

14.

Zimny  Dariusz

14.

 Wilk  Maciej

14.

 Pierzynski  Jaroslaw

14.

15.

15.

 Zgubienski Krzysztof

15.

 Pstrag Mariusz

15.

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing