Liga ZŁOTA

LP Nazwisko i Imię 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13 14. 15. 16. Punkty
1.  CHOROBIŃSKI   PIOTR tenna  x  6:3    6:4    6:3   5:7   10:8        6:4    6:3  6:2    6:1  6:2    6:1  6:3    7:6  7:5    7:5  4:6    2:6  4:6    3:6  3:6    4:6  31
2.  FIGLER     KRZYSZTOF  x tenna  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  
3.  GAWRYCH    TOMASZ  3:6   4:6  x tenna    6:0    6:0          6:2    6:0  6:0    6:0  1:6    1:6    3:6    1:6  6:4    4:6    0:10    17
4.  KOC           REMIGIUSZ    x  6:0    6:0 tenna  6:0    6:0  5:7    1:6  7:5    4:6    5:10  6:2    6:2  4:6   6:4   9:11  7:6    6:4  6:0    6:0  6:3   6:1  2:6    2:6  6:2    6:3  6:1    6:1  1:6    4:6  39
5.  MARON    KRZYSZTOF  3:6   7:5  8:10  x  x  x tenna  x  6:7    6:0    11:9  x  x  x  x  6:3    6:3  x  x  x  x  9
6. ROGOWSKI  RADOSLAW    x  6:0    6:0  7:5    6:1  6:0    6:0 tenna  1:6   6:4   10:8  6:2   1:6   7:10  2:6    4:6  6:0   6:0  6:0    6:0  1:6    4:6  2:6    6:7  6:0    6:0  4:6    0:6  3:6    3:6  34
7.  MASKIEWICZ   MICHAŁ    x  6:0    6:0  5:7    6:4    10:5  7:6    0:6    9:11  6:1   4:6   8:10 tenna  2:6    0:6  0:6    2:6  6:3    7:5  6:0    6:0  4:6    6:1    10:5  4:6    6:2    5:10  6:4    6:2  1:6    2:6  3:6    7:6    3:10  35
8.  NOWICKI           KAMIL    x  6:0    6:0  2:6    2:6  6:0    6:0  2:6   6:1   10:7  6:2    6:0 tenna  7:5    2:6    6:10  6:0   6:0  6:0    6:0  5:7    6:4    5:10  1:6    6:2    10:3  4:6    6:1    6:10  6:3    7:5    37
9.  PSTRĄG       MARIUSZ  4:6    3:6  x  6:0    6:0  6:4   4:6   11:9  6:0    6:0  6:2    6:4  6:0    6:2  5:7    6:2    10:6 tenna  6:0    6:0  7:5    7:5  2:6    2:6

 1:6    7:6   10:8

 6:4    6:0  6:2    6:4  4:6    6:7  44
10.  SOBIECHOWSKI  RYSZARD  2:6    1:6  x  2:6    0:6  6:7    4:6  6:0    6:0  x  3:6    5:7  x x tenna  6:0    6:0  1:6    3:6  x  x  x  x  13
11.  STAWOWSKA   ZUZANNA  2:6    1:6  xx  x  x  6:0    6:0  x  x  x  5:7    5:7  x tenna  6:3    6:4  x  x  x  7:6    3:6   0:10  12
12.  ŚLIWIŃSKI    BOGDAN  3:6   6:7  x  6:1    6:1  3:6    1:6  3:6    3:6  6:1    6:4  6:4    1:6    5:10  7:5    4:6    10:5  6:2    6:2  6:1    6:3  3:6    4:6 tenna  6:4    5:7    6:10  4:6    6:0    10:6  6:4    6:7    10:12  3:6    6:4    3:10  40
13.  ŚLEDZIŃSKI  GRZEGORZ  5:7    5:7  x  6:0    6:0  6:2    6:2  6:0    6:0  6:2    7:6  6:4    2:6    10:5  6:1    2:6    3:10  6:1    6:7  8:10  6:0    6:0  6:0    6:0  4:6    7:5    10:6 tenna  6:0    6:0  6:1    6:3  5:7    1:6  44
14.  SZCZEPANIAK  ROBERT  6:4   6:2  x  6:3    6:1  2:6    3:6  6:0    6:0  x  4:6    2:6  6:4   1:6    10:6  4:6    0:6  x  6:0    6:0  6:4    0:6    6:10  x tenna  3:6    0:6  x  25
15.  WŁODARCZAK   WITOLD  6:4    6:3  x  4:6    6:4    10:0  1:6    1:6  6:0    6:0  6:4    6:0  6:1    6:2  3:6    6:7  2:6    4:6  6:0    6:0  6:0    6:0  4:6    7:6    12:10  1:6    3:6  6:3    6:0 tenna  6:1    3:6   4:10  40
16.  LECHOWSKI   MICHAŁ  6:3    6:4  x  6:0    6:0  6:1    6:4  6:0    6:0  6:3    6:3  6:3    6:7    10:3    6:4    7:6  6:0    6:0  6:7    6:3    10:0  6:3    4:6    10:3  7:5    6:1  6:0    6:0  1:6    6:3    10:4 tenna  49
 

 

 

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej

Copyright Tenispoint 2013-2019

Created by
Bikam Marketing